logo

reklam

HERKES İÇİN SPORUN AMACINDAN UZAK BİR KARAR!..

Her yıl olduğu gibi ilimizde çalışanları iş stresinden kurtarmak, sporu alışkanlık haline getirmek ve kalıcı kılmak amacı ile kurumlar arasında futbol ve voleybol turnuvası düzenlenmekte ve oldukça ilgi görerek devam etmektedir.
Ancak önceki yıllara göre bu yıl garip ve turnuvanın amacından uzak ve hangi amaçla alındığı bilinmeyen bir uygulama ile önceki yıllarda başarılı olan, birincilikler alan bir takım organizenin dışında bırakılmak istenmektedir. İşin ilginç bir ilginç boyutuda organizeyi düzenleyen kurumun bu kararı ilin valiliğinin verdiği yönündeki savunması. Yani ilin valisi her konuyu bırakmış kurumlar arası turnuvaya katılacak takımları ve talimatı belirliyor!.. Buna her halde kargalar bile güler derler!…
HERKES İÇİN SPOR
Tüm insanımızı sporla iç içe bir yaşantıya çekmek amacı ile Herkes İÇİN Spor federasyonu kurulmuş. Herkes sporla tanışsın diye organizeler yapılıyor. Bizde bu konuda gönüllü yarışmak isteyen bir gruba kapıyı gösteriyoruz. İlgili kurumun oluşum ve çalışma alanına taban, tabana zıt bir uygulama. Katılımın fazla olması için daha geniş ve esnek olarak sağlanması için çaba gösterilmesi gerekirken böyle bir uygulama giden kurumun bu yanlıştan bir an önce dönmesini bekliyoruz.
(Bu tip organizeler birçok ilde TAKIMINI KUR GEL anlayışı ile yapılmaktadır.)

BİR SPORSEVER

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle