logo

reklam

Huzur Operasyonunda Fetö’cü yakalandı

AMASYA Emniyet Müdürlüğü, yılbaşı öncesi “Türkiye Güven-Huzur uygulaması” kapsamında vatandaşların yoğun olduğu yerlerde denetimler yaptı. Şüpheli görülen kişilere kimlik kontrolü yapılırken, araçlar da didik didik arandı.
Denetimler kapsamında polis ekipleri şüpheli gördükleri kişilerin üstlerini arayarak GBT sorgulamalarını yaptı. Araçları da durduran polis ekipleri hem araçlarda arama yaptı hem de sürücülerin ehliyet ve ruhsatlarını inceledi.
EGM tarafından ülke genelinde yılbaşı öncesinde alınan güvenlik tedbirleri kapsamında Amasya’da da İl Emniyet Müdürlüğü tarafından ‘Türkiye Huzur Güven-9′ uygulaması gerçekleştirildi. Uygulama kapsamında Amasya merkezde 29 Umuma açık yer, 18 park, 292 araç kontrol edilmiş, bu kontrolerde, bin 561 şahsın GBT kontrolü yapılmış, bir kişinin FETÖ/PDY üyesi olarak aranan bir kişi ile birlikte 2 şahsın arandığı tespit edilerek hakkında gerekli işlemler yapıldı. Bir bayanın üzerinden 0.73 gr. amfetamin uyuşturucu madde, 1 şahıstan 1 adet muşta alınarak haklarında gerekli adli işlemler yapılmış, ayrıca 2 işyerine idari yönlerden tutanak tutuldu. Trafik denetiminde ise 3 araç sürücüsüne 705 bin lira para cezası uygulandı.
Amasya’nın ilçelerinde yapılan Huzur-9 uygulamasında ise 62 Umuma Açık yer, 29 park, 47 araç kontrol edilmiştir. Yapılan bu kontrollerde 691 şahsın GBT kontrolü yapılmış, 1 işyerine ruhsatsızlıktan işlem yapılmış, 2 araç trafikten men edilerek, 216 TL para cezası uygulandığı bildirildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle