logo

reklam

İl Genel Meclisi Toplandı

AMASYA İl Genel Meclisi 2018 yılı Şubat ayı toplantısını gerçekleştirdi. İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıttır başkanlığında yapılan toplantıda gündemdeki maddeler görüşüldü ve karara bağladı.
İhale İptal Oldu
İl Genel Meclisi, mülkiyeti İl Özel İdaresine ait Şehirüstü mahallesi Çakallar mevkiinde bulunan taşınmazın yıkım ve yapıp işinin 2886 sayılı kanun gereği kiralanma usulü ile ihaleye çıkarılması teklifinin söz konusu taşınmazlar üzerindeki imar durumlarının çözüm haline getirilemediğinden dosyanın İdareye iade edilmesine karar verdi.
Kira Alınmıyor
İl Genel Meclisi mülkiyeti İl Özel İdaresine ait Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu müdürlüğüne kiralan Hatuniye Mahallesi girişinde bulunan önce Şehir Dreneği’nin onarımla ilgili çalışmaları tamamlanmadığından 2019 yılının 1 Haziran tarihine kadar kira alınmamasına karar verdi.
Bu karar ile İl Özel İdaresi ne kadar zarara uğratıldığı açıklanmadı.
18 Personele Norm Kadro
İl Genel Meclisi 2019 yılı Şubat ayı toplantısında İl Özel İdaresinde çalışmakta olan 18 personelin Norm Kadro İlke ve Standartlarına dair yönetmeliğin 11. maddesine göre hazırlanan kadro değişiklik derecesinin onaylanmasına karar vedi.
Ayrıca, Norm Kadro İlke ve Standartlarına dair yönetmeliğin 10. maddesine göre 4695 ünvan kodu ile Genel İdare Hizmetler sınıfından birinci derece müdür kadrosunun ihdas edilmesine karar verdi.
Yetki Genel Sekreterde
İl Genel Meclisi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından ilimiz köylerinde çevre kirliliğini önleme amacıyla İl Özel İdare Genel Sekreterliğine tahsis edilen 250 bin liranın harcamalarının yapılması konusunda Genel Sekreter A. Faruk Aykutlu’ya verildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle