logo

reklam
08 Ağustos 2018

İlhan; Devletimiz vatandaşı için vardır.

Valilik halk gününde sorunları dinledi
Devletimiz vatandaşı için vardır.
AMASYA Vali yardımcısı Turgay İlhan, 2018 yılının Ağustos ayı toplantısında vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve isteklerini dinledi.
Vatandaşların istek, şikayet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla, düzenli olarak yapılan halk günü toplantısı Vali yardıcısı Turgay İlhan’ın başkanlığında ilgi kurum ve kuruluşların müdürlerinin katılımı ile Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Salonunda yapıldı.
Vatandaşların huzurunu, güvenliğini, refah seviyesini, yaşam standartlarının iyileştirilmesini, önemsediklerini belirten Vali Varol, vatandaş memnuniyeti yaratmak, vatandaşların sorunlarına çözüm üretmek için bir araya geldiklerini ifade etti. Devletin her zaman vatandaşların yanında olduğunu söyleyen İlhan, “Vatandaşlarımız her ay düzenlediğimiz ‘Halk Günü’ toplantılarında taleplerini rahatça bize aktarıyorlar. Biz vatandaşlarımızın her zaman yanında olmaya, onların sorunlarını dinleyerek adaletli ve imkanlar ölçüsünde iletilen sorunlarının çözümüne gayret gösteriyoruz” dedi.
Yeni uygulamaya konan, vatandaşların sorun ve talepleri ile ilgili doğrudan başvuruda bulunduğu ‘Açık Kapı’ birimi vasıtasıyla da iletilen taleplerin değerlendirildiğini kaydeden Turgay İlhan, “Bu birimimize iletilen taleplerde 7 iş günü içinde sonuçlandırılıp müracaat sahibi vatandaşlarımıza bilgi veriliyor. Devletimiz vatandaşı için vardır. Bizler ve devletimizin ilgili birimleri vatandaş odaklı, sorunlara çözüm odaklı bir anlayış içinde vatandaşlarımızın sorunlarının çözümüne yardımcı olmak için gayret gösteriyoruz” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle