logo

reklam

Kadir Kutay Samsun AK Parti’de

MHP Amasya önceki İl Başkanı Kadir Kutay Samsun ve arkadaşları 31 Mart seçimleri için AK Parti dedi. Kutay, Ak parti meclis üyesi olarak Amasya’ya hizmet etmeye devam edeceğini söyledi.
Kadir Kutay Samsun, Amasya’nın AK Parti döneminde çok büyük kazanımlar elde ettiğini, AK Parti’nin ülkenin kaderini değiştiren büyük yatırımlar ve hizmetler yaptığı söyledi. Kutay, AK Parti Belediyecilik misyonunun ve çalışmalarının kendisine uyumlu olduğunu düşünerek AK Parti’ye geçtiğini söyledi.
AK parti Amasya İl başkanı Mehmet Ünek, Cumhur ittifakının zaferi adına hepinizin tek tek oyuna ihtiyacımız var. Ülkemizin en zor zamanında AK Parti’ye destek veren MHP’li kardeşlerimi tebrik ediyorum. Asıl milliyetçilik budur” dedi. Ünek, “Ülkemizde bozulan siyasi istikrarı hep beraber görüyoruz. Ülkemizin istikrarı yakalaması Cumhur ittifakı çatısında AK parti ve MHP bir araya geldi. Bize destekleri için tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Her seçimde gerek MHP gerek diğer partiler ile her zaman siyasi nezaket içerisinde olduk. Siyaset yaparken arkadaşlarımızla diyaloglarımız her zaman güçlüydü. AK Parti’ye geçen MHP’li arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Ülkemizin istikrarını yakalamak için hep birlikte Cumhur İttifakı adına hareket edeceğiz” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle