logo

reklam

Kadir Kutay Samsun; yaşantımız boyunca devlet ebed müddet felsefesiyle yaşadık

Amasya önceki MHP il başkanı Kadir Kutay Samsun, Cumhur İttifakı’nın bir parti menfaati ittifakı olmadığını belirterek, “Cumhur İttifakı, bir Türkiye gönül ittifakıdır.” dedi.
Kadir Kutay Samsun, Bizim bugüne kadar yapmış olduğumuz gibi, ülkenin menfaati doğrultusunda olduğu gibi Amasya’ya güzel işler yapmak ve yapmaya devam etme vardır.” dedi.
Amasya önceki MHP il başkanı Kadir Kutay Samsun, “Yapmış olduğumuz siyasi mücadelelerle yaşantımız boyunca devlet ebed müddet felsefesiyle yaşadık. Bundan sonra da bu inancımız devam edecek. Devletimizin, milletimizin birliği için mücadele edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da ‘Mezara kadar Milliyetçi Hareket Partisi ile Cumhur İttifakı’nı sürdürmek istiyorum’ dediği yerde liderim Devlet Bahçeli’nin de ‘Bu bir beka problemidir. Belediye mi? Beka mı derseniz; beka derim’ dediği yerde biz de bu dönem beraber olduğumuz bir grup arkadaşımızla birlikte doğduğumuz, büyüdüğümüz, yaşadığımız ticaret yapıp rızkımızı kazandığımız ve bunu da diğer insanlarla paylaştığımız memleket olan Amasya’ya Allah’ın izniyle hizmet etmek için bu dönem böyle bir karar aldık. Meclis üyeliği başvurumuzu yaptık”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle