logo

reklam

Kahveland Şehit Aileleri Onuruna Kahvaltı Verdi

Dülger; Şehitlerimiz ölümsüzdür
AMASYA Kahveland Cafe şehit ailelerine kahvaltı verdi. Kahvelanda düzenlenen kahvaltıya şehit yakınları ve protokol üyeleri katılırken, Amasya valisi Dr. Osman Varol ve Belediye Başkanı Cafer Özdemir, şehit yakınları ile tek tek ilgilenerek isteklerini dinlediler.
Vatan ve bayrak uğruna kan veren şehit ve gazilere her zaman borçlu olduğumuzu beliten Kahveland Cafe sahibi Kemal Dülger, “Şehit ailelerimize vefa borcumuzu ve şükranlarımızı ifade edebilmek için bu buluşmayı düzenlemek istedik. Vatan için canını veren ve verebilecek evlatlar yetiştiren eli öpülesi annelerimizi ve kardeşlerimizi Amasya Kahveland olarak ağırlamaktan onur ve mutluluk duyduk. Devletimizin ve ülkemizin bölünmez bütünlüğü, milletimizin refah ve huzur içinde yaşaması için canlarını feda eden kahraman şehitlerimizi rahmetle minnetle anıyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Kemal Dülger, Vatanın bölünmez bütünlüğü adına şehitlerin can verdiğini onun için ölümsüz olduklarını belirttiği konuşmasında “Ölüm haktır, herkes canını verir, şehitlerimiz ise can verir. Onun için ölümsüzdür. Allah şehitlerimiz ölümsüz kılmıştır. Çünkü onlar can vermiştir. Ne mutlu sizlere… Sizler gibi mübarek emanetleri bize bıraktığı için rabbimize hamd ediyoruz.” diye konuştu.
Amasya Kahvelandın şehit aileleri onuruna verdiği kahvaltıya vali Varol ve Belediye Başkanı Özdemir ile birlikte vali eşi Funda Varol, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Nihat Ergün ve eşi Sibel Ergün, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ali Yıldız ve eşi Gülçin Yıldız, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Arslan ve İl Müftüsü Abdülkadir Keşvelioğlu katıldılar.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle