logo

reklam
16 Ağustos 2017

Kamp Çok Verimli Geçti, İyi Çalıştık

YENİ Amasyaspor Teknikpatronu Levent Arıkdoğan, iyi bir bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, “Bu sezon kora kor mücadele olacak ve şampiyonluk istiyoruz” diye konuştu.
Takımda çok iyi bir birliktelik kurduklarını belirten Yeni Amasyaspor Teknik patronu Leven Arıkdoğan, iyi bir çalışma dönemi geçirdik, kamp çalışmalarının çok verimli geçtiğini ifade etti.
Arıkdoğan, Nevşehir’de iki etaplı bir kamp süreci geçirdiklerini kaydeden tecrübeli teknik adam, “Kamp çalışmaları çok verimli geçti. Birinci etap kamp çalışmalarımızda güç ve kondisyon depoladık. İkinci etap kamp çalışmalarında da oyun sistemi üzerinde durduk. Tabi ikinci etap kamp çalışmalarımız kapsamında hazırlık maçları oynadık. Hazırlık karşılaşmalarında futbolcularımız çok iyi mücadele etti. Genel olarak iyi çalıştık” dedi.
“LİG ZORLU VE ENTERESAN GEÇECEK”
Arıkdoğan, bu sezon BAL Ligin zorlu ve enteresan geçeceğini ifade etti.
Ligde ilk ilk haftalarının büyük önem taşıdığına dikkat çeken Levent Arıkdoğan, “Bu sezon lig enteresan olacak. Birçok takım ilk şampiyonluk için mücadele edecek. Bizde şampiyonluğu zorlayıp, bu yarışın içerisinde olacağız. Bu anlamda ligde ilk haftalar büyük önem taşıyor. İlk 3 maç her takım adına büyük önem taşıyor. İlk 3 maçta alacağımız maksimum puanlarla yolumuza emin adımlarla devam etmek istiyoruz” diye konuştu.
Arıkdoğan, Bu sezon iyi transferler yaptıklarını ve alternatifli bir kadro oluşturduklarını belirtti.
İLETİŞİM ÇOK GÜÇLENDİ
Kampta tüm oyuncuları tek tek izlediklerini belirten teknik patron Levent Arıkdoğan, “Kampta her oyuncumuzu teker teker gözlem altına aldık ve her biri için ayrı ayrı rapor tuttuk. Hepsi yaptığımız antrenmanlara katıldı ve bizden iyi not aldılar. Oyuncu ayırmak istemiyorum ama hepsi iyiydi. Çok özveriliydiler. Antrenmandan ziyade orada oyuncularımızın kaynaşması da önemliydi. Bazı eksiklerimiz vardı, oyuncuların arasında da ufak tefek iletişim sorunu görüyordum. Bu açıdan da çok verimli oldu, iletişim çok daha kuvvetlendi. Kampta bu açıdan da istediğimiz sonuçları aldık” ifadelerini kullandı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle