logo

reklam

Karagöz; Kazanan CHP, kazanan sevgi oldu

CHP İl Başkanı Reşat Karagöz
Kazanan CHP, kazanan sevgi oldu
CHP İl Başkanı Reşat Karagöz, “Kazanan CHP, kazanan sevgi oldu” Cumhuriyet Halk Partisi’nde yapılan kongre ile İl Başkanlığına ikinci kez seçilen Reşat Karagöz, ‘’Bu seçimde kaybeden yok, kazanan Cumhuriyet Halk Partisi, kazanan sevgi oldu’’ dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Reşat Karagöz, “36. yapılan kongremiz bir şenlik havasında geçti. Bayrak yarışında bende varım diyen aday arkadaşlarım ve yönetimlerine, tarihi bir katılım gösteren delegelerimize ve tüm partililerimize, Amasya halkına teşekkür ediyorum.’’ dedi.
Kongrenin sadece bir bayrak yarışı olduğunu vurgulayan Karagöz, “Seçim sonuçları belli olmaya başladığı anda, göreve talip olan iki aday olarak el ele sahnedeydik. Bu görüntü açıkça gösterdi ki, CHP’de kazanan sevgi oldu, kazanan kardeşlik oldu, kazanan Cumhuriyet Halk Partisi oldu.’’ dedi. 2018’e girerken, ortaya çıkan fotoğrafın Amasya ve Türkiye için umut olduğunun altını çizen Karagöz “Gerçekleştirilen kongre Amasya’da özlenen günlerin yakın olduğunu gösterdi. Sevgi ile, dostluk ile 2019’da Amasya’da Belediyeleri kazanacağız. Bunun için örgüt olarak hepimiz elimizden geleni yapacağız. Ekibimizin en büyük destekçisi aday olan diğer arkadaşlarımız olacaktır, bundan hiç şüphem yok‘’ dedi. Karagöz, ‘’Bu vesile ile Amasya halkının ve tüm yurttaşlarımın yeni yılını kutluyorum. Yeni yılın halkımıza huzur, mutluluk, barış ve özgürlük getirmesini diliyorum.’’ dedi.

YÖNETİM BELLİ OLDU

CHP Amasya İl başkanlığında 2. dönem Reşat karagöz dönemi başladı . CHP Amasya 36. Olağan Genel kurulda Reşat Karagöz kongreye katılan 154 delegenin güvenini alarak yeniden başkanlığa seçilirken, Nusret Öner 74 delegenin güvenini aldı.
CHP Amasya 36. olağan İl Kongresine CHP Amasya milletvekili Mustafa Tuncer ile birlikte Çorum milletvekili tufan Köse, Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra Özsoy ile birlikte kalabalık partili gurubu katıldı.
2. Dönem Reşat karagöz CHP Amasya İl yönetiminde ise Niyazi Altun, Zeynep Ateş, Özgür Çakmak, Uğur Demir, Hatem Doğanbaş, Özlem Erkoç, Nihal Göbel, Emine Gül Gürbüz, Erol Hırçın, Soner Karaca, Selahattin Kaya, Hikmet Keşkür, Sefa Kizir, Kürşat Koca, Salih Koçak, Hüseyin Koparan, Asım Meç, Serpil Muratdağı, Namık Çetin Şahin, Zeynep Hikmet Yağmur’dan oluştu.
İl Disiplin Kurulu üyeleri: Hasan Atalay, Halil Alkan, Mesut Ayan, Cabir Emsal Ayan, Sebati Ferahoğlu, Özlem Göksu, Ali Ekber Çiçek Özdemir, Hakime Sarıgül, Adem Sevindik’den oluştu.
Kurultay delegeleri: Ali Kilci, Yüksel Bavagir, Muharrem Genç, Hasan Koparan, Şule Candan, Doğancan Gül’den oluştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle