logo

reklam

Karagöz; umutlu yarınlarımız için hep birlikte ‘Hayır’ diyeceğiz

rkeşat karagözCHP Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz, Bizler 16 Nisan’da gerçekleştirilecek referandumda Ne CHP’yi oylayacağımız gibi Ne AK Parti, Ne de MHP’yi oylamayacaklarını belirterek, ” Ülkemizin geleceğini, çocuklarımıza nasıl bir ülke bırakmak istediğimizi oylayacağız. Hepimiz bir yol ayrımındayız ve ülkemizin geleceği, yarınlarımız için düşünerek sandığa gidip, oylarımızı kullanmalıyız.” dedi.
16 Nisan’da yapılacak olan Referandum öncesi Amasya il genelinde köy gezilerine devam eden CHP Amasya teşkilatı gezilerine CHP Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz, CHP milletvekili Mustafa Tuncer’de katılıyor.
Halk oylamasına sunulan Anayasa paketinin ülkenin hiçbir sorununa çözüm üretmediğini belirten Karagöz, “ Önümüze getirilen bu yönetim değişikliği halkın sorunlarına çözümler bulmak yerine, Türkiye’de tüm yetkileri, sorgusuz, sualsiz ve denetimsiz biçimde tek kişiye veriyor. Ülkeyi felaketlere sürükleyecek bu ‘Tek Adam rejimine’ umutlu yarınlarımız için hep birlikte ‘Hayır’ diyeceğimize gönülden inanıyorum” Demokrasinin olmazsa olmaz koşulu olarak kabul edilen kuvvetler ayrılığını ortadan kaldıran, bütün yetkileri tek kişide toplayan, cumhuriyetimizi yok etme girişimine bizler ‘Hayır’ diyoruz. dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle