logo

reklam

Karahocagil; köylü vatandaşla bir gönül bağımız var

AK Parti Amasya milletvekili Mustafa Levent Karahocagil, “AK Parti iktidarı öncesinde unutulmaya yüz tutmuş köylerimiz, AK Parti iktidarıyla birlikte suya, yola, eğitime, sağlığa, tarım desteğine ve mahrum kaldığı birçok hizmete kavuştu. 17 yıldır hep yanınızda olduk.” dedi.
Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ünek Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal İl genel Meclisi üyeleri ile birlikte köy ziyaretleri sürüyor.
Karahocagil, Bugüne kadar köylü kardeşlerimizin dertleriyle hemhal olan ve hizmetle buluşturan AK Parti, Türkiye’de hiçbir köye yabancı değil. Çünkü her köye hizmet götürmüş ve her köyün sorunuyla yakından ilgilenmiştir. Bu sebeple sizlerle aramızda kimsenin erişemeyeceği ve kimsenin anlayamayacağı bir gönül bağı var, bir yakınlık var. Evinize su getiren, köyünüze yol getiren, sağlık, eğitim ve tarım hizmetini getiren bizler, bu kez Özel İdare hizmetleriyle kanalizasyon, çocuk parkı, taziye evi, internet, kütüphane, parke taşlı yol ve kaldırımlar, modern besi merkezleri, itfaiye, okul, cami, sağlık merkezleri, spor alanları, imar ve daha birçok hizmet getirmek istiyoruz. AK hizmetlerle köylerimizi modern yaşam alanlarına dönüştürmek istiyoruz.” dedi.
Karahocagil, Devletimizin tarıma destek ve hibeleri hakkında köylülerimizi bilgilendirme amaçlı köylerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımızı bilgilendirerek hem devletimizin sunmuş olduğu imkânlardan faydalanması hemde bilinçli tarım politikası izlemesini sağlamaktır. dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hd porno sikis izle