logo

reklam

Kır; Amasya’nın kaderini artık değiştirme zamanı gelmiştir.

İYİ parti Amasya İl Başkanı Adnan Kır, Göreve geldikleri zaman milletle kol kola yürüyeceklerini ve var olan sorunlara çözüm noktasında büyük gayret göstereceklerini ve Millet İttifakı Amasya Belediye Başkan Adayı Serpil Saraçoğlu ile seçime girdiklerini belirterek, “31 Mart’taki seçim hem ülke hem de Amasya için çok önemli” dedi.
Amasya’nın kaderini artık değiştirme zamanı gelmiştir”
Adayları olan Serpil Saraçoğlu’nun, Amasya’nın yükünü taşıyabilecek kapasiteye ve yeteneğe sahip olduğunu ifade eden İYİ Parti Amasya İl Başkanı Adnan Kır, “Bizim ittifak adayımız Serpil Saraçoğlu’nun öz geçmişini dahi izlerseniz, Amasya’nın bu yükünü kaldırabilecek tek aday olduğuna inanıyorum. Bir partili değil de bir Amasya’lı olarak, Amasya’nın kaderini artık değiştirme zamanı gelmiştir. Sizlerin de bunu görmenizi ve idrak etmenizi istiyoruz.” dedi.
İYİ Parti’de referansı farklı olan insanların olduğunu, ancak ortak noktalarının Cumhuriyetin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olduğunu belirten Kır, “Bu partinin içerisinde çok farklı kesimler bulunuyor. Ben bir Türk Milliyetçisiyim.Benim siyasi referansım Alpaslan Türkeş. Ancak bu hareketin içerisinde siyasi referansı Ecevit,Erbakan, Demirel, Özal olan arkadaşlarımız var. Hepimiz bir noktada birleşiyoruz; o da Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk. Tüm seçim sandıklarını tutacağız. Atılan her bir oyun namusuna sahip çıkacağız.Türk milletinin iradesinin çalınmasına asla izin vermeyeceğiz” sözlerine yer verdi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle