logo

reklam

Kır; “Birlikte kazanacağız”

Kır; “Birlikte kazanacağız”
İYİ parti Amasya İl başkanı Adnan Kır, “Ortak adayımız kamuoyununun yakından tanıdığı A. Serpil Saraçoğlu’dur. İttifaklarda ve birlikteliklerde rahmet vardır, bereket vardır. 31 Mart seçimlerinde de belediye başkanlığını kazanacağımıza inancımız tamdır. Hep birlikte güneşli güzel günler göreceğiz.” dedi.
İYİ Parti ve CHP’nin Amasya’daki birlekteliğine gönül seferberliği demek doğru olur diyen İYİ parti İl Başkanı Adnan Kır, Amasya’mızın sorunlarını biliyoruz. Bu sorunları çözmek için iyi bir ekiple yola çıkacağız. Çağdaş, modern, katılımcı belediyecilik anlayışını Amasya geneline yaymayı amaçladıklarını, bu kapsamda yerel seçimler için CHP ile yapılan ittifaka büyük önem ve değer verdiklerini belirterek, “Çok daha iyi bir Amasya’yı yaşatmak için adayız. Amasya’yı hep birlikte yöneteceğiz.” dedi.
Yerel seçimlerin, ülkedeki genel değişimi tetiklemesi açısından da büyük önem taşıdığına işaret eden Kır, şöyle konuştu: “Genel Merkezimizin aldığı karar doğrultusunda CHP adayını destekleyeceğiz. CHP çok akıllıca davrandı ve Amasya’nın her bireyince tanınan ve Amasya’lı ve Amasya’da yaşamını sürdüren Serip Saraçoğlu’nu aday yaptı. İthal değil, Amasya’da yaşayan ve Amasya’nın sorununu bilen adayımızdır. Bundan sonra kendisi artık sadece CHP’nin değil, bizim de adayımızdır. Çıktığı yol sadece onun değil, bizim de yolumuzdur. Parti olarak elimizden gelen desteği vereceğiz ve birlikte hareket edeceğiz. Hedefimiz Amasya’da yüzde 50’i geçen bir oy almak ve bunu da başaracağımızdan eminim.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle