logo

reklam

Kır; Biz söz verdiysek bunu koşulsuz şekilde yerine getireceğiz.

İYİ Parti Amasya İl Başkanı Adnan Kır, Millet İttifakınının böylesine güzel insanları ile birlikte seçime gitmekten mutluluk duytuklardını belirterek, “Bizler bir süreç yaşadık. Bu süreçte eksiklikler oldu ama Amasya’da güzel bir oluşuma vakur duruşumuz ile bir imza attık. Bu ittifak güzel bir netice ile Amasya’ya hizmet edebilecek bir konumda olacak. Millet İttifakının adayı Serpil Saraçoğlu’nun kazanması ile birlikte Amasya kazanacak.” dedi.
Kır, Bizler Atatürk’ün dediği gibi kimsenin düşmanı değiliz; insanlığa düşman olana düşmanız. Çıktığımız bu yolda medeniyet yolunun taşlarını cesurlar döşer ilkesiyle hareket ediyoruz. Amasya’ya sorumluluğumuzdan taviz vermeden hareket edeceğiz. Amasya’da yaşayan her kesimden oy istiyorum. Her partili bize oy verecektir. Çünkü milletin sesi bizik. İYİ parti ve CHP den oluşan Millet İttifakı bir ailedir Seçimlerde tüm Amasyalılar birleşip daha büyük bir aile olacağız. Halkımızın oylarına namusumuz gibi sahip çıkacağız” dedi
Kır, “Bizler İYİ Parti olarak halkın gönüllerini kazanmak için yola çıktık. İyiler ve cesurlar Allah’ın yardımıyla ve sizlerin desteğiyle kazanacaktır. Biz göreve geldiğimizde Amasya’yı marka bir şehir yapmak için çalışacağız. Biz söz verdiysek bunu koşulsuz şekilde yerine getireceğiz. Bunu yerine getirmeyen arkadaşlarımız olabilir. Gölge etmesinler başka bir şey istemeyiz.” ifadelerini kullandı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle