logo

reklam

KIR; Gençliğe Önem Vereceğiz

İYİ parti Amasya İl Başkanı Adnan Kır, “İYİ Parti olarak iyi olmakla yetinmiyor daha iyi olmaya gayret ediyoruz. Türkiye iyi olsun diye çalışıyoruz. İYİ Parti Türkiye’nin kardeşlik sözleşmesidir. İYİ Parti insanların hayatını değil devleti yönetmeye taliptir dedik.” dedi.
İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından tabandaki oy oranının ciddi şekilde arttırılması hedeflenirken, bunun için belediye meclisi ve il genel meclisi belirleme çalışmalarında titizlilikle üzerinde duruyor.
Kır, “Cumhur İttifakı 31 Mart yerel seçimlerini de beka meselesi gibi anlatıyor. Devletin bekası siyasi partilerin çıkarının merkezine konur. Cumhur İttifakı’nın bir bozulup bir kurulması bir beka meselesi değildir. Harbe gitmiyoruz, seçime gidiyoruz. Bağırıp çağırarak millete, krizi, işsizliği unutturamazsınız.” dedi.
Kır, Gençlerin hayal ve umutlarına göre bir yönetim şeklinin belirlenmesi gerektiğini belirterek, Gençlerin bir sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmesi gerektiğini ifade eden Adnan Kır, “Hep gençleri bir kalıba koymaya ve dizayn vermeye çalıştık. Bundan dolayı bugüne kadar başarılı olamadık. İYİ Parti olarak gençlerimizi dinleyeceğiz. Gençlerimizin hayallerine ve umutlarına göre yönetim şeklimizi belirlememiz lazım. Devlet milletine şekil veren değil, milletin geçmişine göre şekillenen bir aygıttır. Bundan sonra gençlerimizi daha çok dinleyeceğiz ve gençlerimizin hayallerine göre adımlar atacağız.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle