logo

reklam

KIR; İYİ Parti’yi hesaba katmayanların hesabı bozulacak

İYİ Parti Amasya İl başkanı Adnan Kır, “İYİ Parti’yi yerel seçimlerde hesaba katmayanlar, hesaplarının bozulacağını da farkına varsınlar” dedi.
Kır, Amasya bir yenilik istiyor, bir değişim istiyor. Değişimin adı gençlerin olduğu, değişimin adı iyiliğin olduğu, değişim içerisinde güzelliklerin olduğu ve kimsenin kimseyi kırmadığı bir şehir istiyoruz. Bu hepimizin umudu ve kararı olduğunu belirterek, Hedefimiz bütün ilçelerde başarıya ulaşmak ve en azından oylarımızı yukarıya çıkartarak iktidarın sahibi olduğumuzu herkese göstermek. Yerel seçim startını verdik. Adaylar için çalışmalara başlamış bulunmaktayız. dedi.
Adnan Kır, “Partimiz kurulduğu ilk günden bu yana bütün zorlu süreçlerden geçmeyi başarmış, hala daha dimdik ayakta mücadelesini sürdüren bir parti. Hizmet etmek için çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. İYİ Parti genç bir parti, İYİ Parti heyecanlı bir parti. İYİ Parti tüm zorlukları genç yaşında görmüş ama eğilmemiş bir parti. O yüzden İYİ Parti olarak Amasya’ya, ülkemize yararlı her kararın altına imza atacağız” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle