logo

reklam

Kır; “Seçimin galibi İyi Parti olacak”

İYİ parti Amasya İl başkanı Adnan Kır, İYİ Parti üzerinde oyanan planları milletin lehine olacak şekilde kökünden bozacaktır. Özetle İYİ Parti seçimlere her koşulda girecektir ve bu seçimlerden galip çıkacaktır.” dedi.
Adnan Kır, Amasya il teşkilatı olarak tüm ilçelerde ve il merkezinde kendi adaylarımızla seçime gireceğiz. Şu anda partimize aday adaylığı müracaatları olmakla birlikte arkadaşlarımızın yapacağı çalışma sonunda Amasya halkına da sunarak onların teveccüh edeceği bir adayla yola devam edeceğiz. Bizim düşüncelerimize göre Belediyecilik tecrübe ister, beceri ister, yöneticilik ister, adalet ister ve vicdanlı olmayı gerektirir. İyi Parti olarak bizler bu vasıfları taşıyan adaylarla halkımızın huzura çıkacağız ve seçim startı vereceğiz” dedi.
Siyasetteki konfor alanını bozan bir siyasi hareket olduklarını dile getiren İyi Parti Amasya İl başkanı Adnan Kır, yerel seçimlere de en iyi hazırlanan parti olduklarını belirterek, Biz bu seçimlerde toplumun her kesimi ile bir araya gelip sorunlarını dinliyoruz. O doğrultuda da projelerimizi hazırlıyoruz. 31 Mart yerel seçimleri Amasya’nın geleceği açısından önem taşımaktadır. Halkımız da bunun farkında. Amasya’nın sorunlarını çözmek için göreve talip olduklarını hatırlatarak, “31 Mart yerel seçimleri Amasya’nın kazanacağı bir seçim olacak. Huzur, birlik ve beraberlik ortamı içerisinde sürmesini arzuladığımız seçimler sonucunda Amasya kazanacak, kaybeden olmayacaktır. Amasya’nın benimsediği ve ortak adayı ile seçime gireceğiz.” şeklinde konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle