logo

reklam

Kır; zafere giden yolda durmadan çalışıyoruz

İYİ Parti Amasya İl başkanı Adnan Kır, 31 Mart yerel seçimleri sözlerinde gönül olanların değil, gönlünde Amasya olanların seçimi olacaktır. 31 Mart akşamı Amasya’da İYİ parti ve CHP’nin zaferini kutlayacağız. dedi.
İYİ Parti Amasya İl Başkanı Kır, Millit ittifakının adayı Serpil Saraçoğlu, kutuplaştırmak yerine, kucaklaştırmayı, ötekileştirmek yerine ötekine de sahip çıkmayı, şeytanlaştırmak yerine kardeşliği esas alan sosyal demokrat ve eşitlikçi yönetim anlayışı ile Amasya’yı yönetecek. CHP ve İYİ Parti’nin ittifakından doğan Millet İttifakı sosyal belediyeciliğinin en iyi örneklerini verecek. Türkiye’de Amasya’yı da, kendi adını da altın harflerle yazdıracaktır. Birileri ekonomik krrizleri konuşmak istemiyor. Gırtlağa kadar krize battılar ama konuşulmasın diye başka şeyler söylüyorlar.” dedi.
Kır, Büyük bir inançla, büyük bir kararlılıkla zafere giden yolda durmadan çalışıyoruz. 31 Mart’ın sabahını bahar yapacağız. Kazanacağız. Bu kenti herkese eşit, adil hizmet etme anlayışıyla kimseyi ötekileştirmeden, herkese el uzatacağız” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle