logo

reklam

kırlangıç; Kadınlarımızı her alanda destekliyoruz

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde kurulan, Amasya Ticaret ve Sanayi Odası ile koordineli çalışmalar yürüten Amasya Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Gülseval Özkök, yönetimdeki kadın girişimciler ile birlikte TOBB Düzce İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aslıhan Akbal Tüysüz ve kurul üyeleri ATSO Başkanı Murat Kırlangıç’ı ziyaret ederek çalışmaları ve yürüttükleri projeler hakkında bilgi verdi.
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aslıhan Akbal Tüysüz ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinin kendilerini mutlu ettiğini belirten Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kırlangıç, “Kadınlarımızın her alanda başarılı olmaları yönetimsel anlamda bizlerin yanında olmaları, toplumsal gelişmişliğin de bir göstergesidir, bu anlamda kadınlarımızın yaptıkları çalışmaları önemsiyor ve destekliyoruz.” dedi.
TOBB Amasya İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Gülseval Özkök ise Kurulun projeleri ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgiler vererek, icra komitesi üyeleri Kadın Girişimcilerin Kurulu’nun Amasya’da girişimci ruha sahip kadınlara rol model olmayı ve Amasya’da sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde kadınların eğitimlerine yönelik sosyal ve kültürel eğitim çalışmalarını da gerçekleştirmeyi hedeflediklerini ifade etti.
TOBB Düzce İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aslıhan Akbal Tüysüz’de, Amasya Ticaret ve Sanayi Odası’nın İl Kadın Girişimciler Kurulunun yaptığı başarılı çalışmaları görmenin mutluluğunu yaşadık. Bu başarılı çalışmaları takdirle karşılıyoruz. İnşallah ilerideki günlerde Amasya ve Düzce için ortak projeler geliştirmeyi düşünüyoruz. dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle