logo

reklam

Kırlangıç’tan Sarı’ya Teşekkür

ATSO Başkanı Murat Kırlangıç: Belediye Başkanımız Mehmet Sarı’nın ‘Belediye olarak alışverişimizi Amasya esnafından yapacağız’ açıklamasını memnuniyetle karşılıyor ve sonuna kadar destekliyoruz.
Şehirlerin kalkınması ve güçlenmesi için şehirdeki istihdam sağlayan esnafın ve tacirlerin güçlü olmasının önemli bir yeri vardır. Özellikle ekonomik anlamda sıkıntılı olan dönemlerde esnafın ve tacirin ayakta kalabilmesi için yerelden destek görmesi gerekir.
Bu doğrultuda Belediye Başkanımız Mehmet Sarı’nın şehir esnafımızın tercih edilmesi, desteklenmesi ve güçlendirilmesi konusunda “Belediye olarak alışverişlerimizi Amasya esnafından yapacağız” şeklindeki açıklamaları şehrimiz için çok önemli ve örnek nitelikte olduğunu; kendisini sonuna kadar desteklediğimizi belirtmek istiyorum.
Göreve geldiğimiz ilk günden beri yerel esnaftan alışveriş yapılmasını destekliyor ve çaba sarfediyoruz. Belediyenin bu kararına diğer kamu kurumlarının da destek olmasını istiyoruz.
Esnafımız şehrimizin her türlü ihtiyacını karşılayacak potansiyele sahiptir. Sanayi sitesinden giyime, beyaz eşyadan mobilyaya, hizmet sektöründen bilişime kadar her sektörde şehrimizin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilecek durumdadır.
Özellikle Bölge Müdürlükleri başka şehirlerde olan ilimizdeki bazı Kamu Kurumlarının ihtiyaçlarını diğer şehirler yerine ilimizden ve yerel esnafımızdan temin etmesinin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Amasya’nın kullanımı için aktarılan bu kaynakların şehrimizde kalması hepimizin faydasına olacaktır.
Belediye Başkanımız Mehmet Sarı’ya, şehir esnafımızın desteklenmesi yönündeki açıklamalarından dolayı teşekkür ediyorum. Aynı hassasiyeti ve davranışı tüm kamu kurumlarımızdan ve halkımızdan bekliyoruz. Başkanımızın bu açıklamaları ve yaklaşımı şehrimiz ekonomisinin kanayan yarası olan bu soruna umarım çare olacaktır.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle