logo

reklam

Kodek; Gençlerin Hayalleri gerçek oldu

abdullah kodekGençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Abdullah Kodek
Gençlerin Hayalleri gerçek oldu
AMASYA Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Abdullah Kodek, Gençlerin; sosyal, kültürel ve sportif bakımdan kendilerini geliştirebilmeleri ve kendilerini rahat hissetmelerini sağlayacak sportif salon ve sahalara ihtiyacımız vardı. Gençlerimizle her konuştuğumuzda kendilerinin rahatça hareket edebileceği, istedikleri sportif kursları alabilecekleri ve kültürel açıdan kendilerini geliştireceği faaliyetlerin eksikliğinden bahsediyorlardı. Artık Gençlerin Hayallerinin gerçek olduğunu belirterek, Amasya il genelinde yepyeni ve modern sportif salon ve sahaların gençlerin hizmetinde. Gençlerimiz, bu tesislerden bu merkezlerden yetişecektir. Amasya ve ülkemize hizmet edecektir” ifadelerini kullandı.
Kodek, “Gençlerimizin serbest zamanlarını verimli geçirmelerini sağlayacak. Gençlik ve Spor Bakanlığınca son yıllarında Amasya’ya büyük yatırımlar gerçekleştirdiğini ifade ederek, “Halkımıza en güzel şekilde hizmet etmek için tüm gayretimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. dedi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Abdullah Kodek, ”Geleceğimiz olan gençlerimizi farklı faaliyetlerle gelişmelerini sağlıyoruz. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürlüğü olarak, farklılığımızı ortaya koymaya çalışıyoruz. Gençlerle ilgili bir çok aktivitemiz var. Bizim hazırladığımız projelerinin yanında özellikle gençlerin projelerine de açığız. Biz geleceğimizim teminatı olan gençlerimiz için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Gençliğimizi ihmal etmememiz gerektiğini bilerek hareket ediyoruz. Gençlerimizi geleceğe hazırlamak için çalışmalarımız devam edecek” dedi

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle