logo

reklam

Köy Yollarındaki asfaltlamada hedeflenenin üstüne çıkılıyor

Köy Yollarındaki asfaltlamada hedeflenenin üstüne çıkılıyor
Vali Varol; hedeflerimiz için çalışıyoruz
Amasya valisi Dr. Osman Varol, Amasya’da ulaşım ağının rahat bir şekilde sağlanacağını belirterek, “Devletimiz hizmetlerinde, önceden planlandığı şekilde hiç bir aksaklık olmadan devam ediyor. Köylerimize hayırlı olsun” dedi.
Yol standartlarının iyileştirilerek köylerde yaşayan vatandaşlara güvenli bir şekilde ulaşım imkanı sunmayı amaçladıklarını ifade eden Vali Dr. Osman Varol, , ”2019 yol programı dahilinde belirlediğimiz hedeflerimiz için çalışmalarımız son sürat devam ediyor.
Amasya İl Özel İdaresi’nin tamamen kendi iş gücü ve ekipmanlarını kullanarak sezon başından bu yana sürdürdüğü Bitümlü Sıcak Karışım (BSK) asfalt çalışmaları kapsamında bugüne kadar 30 kilometreden fazla asfaltla kaplandı.
Vali Varol, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalar kapsamında mevcut yol ağının süratle iyileştirilmesi sağlanarak hizmet alanı içerisinde yer alan köy yollarının standardının artırılması ve vatandaşlarımızın daha güvenli ve rahat yollarda seyahat edebilmeleri adına planlı çalışmaları ve asfalt yapımın son halini yerinde inceledi
Vali Varol, İl Özel İdaresi olarak her zamanki gibi bu icraatımızla da bir ilke imza atmış oluyoruz. Amasya İl Özel İdaresi Türkiye’deki 51 İl Özel İdare İçerisinde her zaman ilk beş içerisinde yerini almıştır. Amasya İl Özel İdaresi her zaman ilklere imza atmıştır.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle