logo

reklam
28 Ağustos 2018

Kuralsızlara Bayramda Ceza Yağdı

Kurban Bayramı süresince vatandaşların huzur ve güven içerisinde seyahat etmelerinin sağlanması ve ölümlü trafik kaza sayısının azaltılması amacıyla trafik denetimleri aralıksız devam etti.
Trafik Denetleme Şube Müdürü Ömer Kapsal, ‘Önceliğimiz trafiğin düzenli akışını sağlamak, daha fazla görünür olmak, sürücülerle yüz yüze iletişim kurmak ve trafik güvenliği konusunda farkındalık yaratmaktır’ dedi.
Amasya’da trafik polisi ekipleri, 9 günlük bayram tatilinin ilk günüden itibaren denetimlerini gerçekleştirdi. Bayram denitimleri süresince kural ihlali yapan ve eksik evrakı olan sürücülere cezai işlem uygulandı.
Amasya Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerin kurban bayramı süresince yaptıkları denetimlerde kurallara uymayan 2 bin 826 araç sürücüsüne 811 bin 977 lira ceza uygulandı.
Trafik ekipleri bayram tatili süresince 9 bin 495 araç kontrol etti. kontrollerde kurallara uymayan ve eksik evrak bulunduran 2 bin 826 araç sürücüsüne toplam 811 bin 977 lira ceza uygulandı. Ayrıca denetimlerde 4 araç sürücüsüne alkollü araç kullanmaktan adli işlem uygulanırken 67 araç trafikten men edildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle