logo

reklam

KURTULMUŞ; Demokraside Milletin Kararı Esasdır

Demokraside Milletin Kararı Esasdır
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, “Arkamızda sadece milletimiz var. Sadece milletimizin duası var. Biz siyaseti halkın duası ve Hakk’ın rızası için yapıyoruz. Yapmaya da devam edeceğiz” dedi.
Amasya Yavuz Selim Meydanında kalabalık vatandaş grubuna seslenen AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, “Türkiye’de şimdiye kadar yaptığımız her seçim, Türkiye demokrasisinin standartlarını biraz daha yukarıya çekmiştir. Dolayısıyla biz her hal ve şart altında milletin kararının her şeyden üstte olduğunu, demokraside milletin kararının esas olduğunu bilen bir siyasi hareketiz.” dedi.
Vatandaşa çiçek dağıtan Numan Kurtulmuş, AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, Milletvekilleri M. Levent Karahocagil ve Hasan Çilez’in de katıldığı mitingde yeniden aday gösterilen Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, ilçe ile belde adaylarına destek istedi.
Türkiye her seçimde daha ileriye gittiğini ve 31 Mart seçimlerinden de güçlü şekilde çıkacaklarına inandığını belirten Kurtulmuş, genel yönetimde olduğu gibi yerel yönetimlerde de AK Parti iktidarının süreceğini söyledi.
Kurtulmuş, milletin bugüne kadar seçilmiş hükümetin ve Cumhurbaşkanı’nın arkasında durduğunu, 31 Mart’ta da milletin bu desteğini sürdüreceğine inandığını söyledi.
Yerel seçimlerin belediye seçimi olma özelliğini geride bırakarak genel seçim havası kazandığını belirten Kurtulmuş, “Türkiye’de şimdiye kadar yaptığımız her seçim, Türkiye demokrasisinin standartlarını biraz daha yukarıya çekmiştir. Dolayısıyla biz her hal ve şart altında milletin kararının her şeyden üstte olduğunu, demokraside milletin kararının esas olduğunu bilen bir siyasi hareketiz. Milletimizin Türkiye’nin gelişmesine ve kalkınmasına katkı sağlayacak oylar verdiğini biliyoruz. Hatta öyle ki Türkiye’de halkımız, darbelerin sonuçlarını dahi sandıklarda değiştirmesini başarmış bir millettir.” ifadelerini kullandı.
Kurtulmuş, “Şimdi bu seçimde enteresan ittifaklar ortaya çıkıyor. Birbirine hiçbir şekilde benzemeyen, ortak bir cümle görüşleri olmayan… Yan yana masaya koysanız 4 parti ittifak etmiş bizim karşımızda, ‘Oturun 4 ortak cümle yazın’ deseniz… CHP’nin, HDP’nin, İYİ Parti’nin, Saadet Partisi’nin 4 ortak görüşü var mıdır? Mümkün değil. Neresi ortak? Bir tane cümlede ortaklar: ‘Tayyip Erdoğan gitsin de nasıl giderse gitsin.’ Bu ittifak, karşımızdaki ittifak böyle bir ittifaktır. Onun için bu seçimler, hükümet ve Erdoğan karşıtı bu cepheye karşı milletimizin ortaya koyacağı iradeyi de gösterecek bir seçim olacaktır.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle