logo

reklam

Kutlu Doğum Haftası Başladı

 

vali çomaktekin

Çomaktekin; Peygamber Efendimiz örnek insanın en büyük örnek modelidir

Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin, “Peygamber Efendimiz (sav) bütün insanlara ve alemlere rahmet olarak, güzel ahlakı tamamlamak üzere gönderilmiştir. Merhametin, sevginin, hoşgörünün, çalışkanlığın, örnek insanın en büyük örnek modelidir. Her asırda kıyamet kopuncaya kadar böyle olacaktır.” dedi.
Kutlu Doğum haftası Amasya’da hazırlanan zengin program çercevesinde kutlanıyor. Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Şehzadeler Gezi Yolunda hazırlanan kitap fuarı ve stantların açılışı Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin tarafından yapıldı.
Bütün insanların huzur, saadet ve selamet içerisinde yaşaması için kendisine gönderilen en büyük mucize olan Kur’an-ı Kerimi bizlere en büyük miras olarak bırakıldığını belirten Vali Çomaktekin, “Bizimde Kur’an-ı Kerimi iyi okuyup, iyi anlamamız ve hayatımıza tatbik etmemiz gerekiyor. Peygamber Efendimizin yolunda gidebilmemiz için bu alanda yazılan çok önemli eserler vardır. Bu eserleri tanımamız ve anlamamız gerekiyor. Sevgili gençlerimize bu konuda örnek olmalıyız. Kendilerini teşvik etmeliyiz. Bu bakımdan bu fuar çok anlamlıdır.” dedi.
Şehzadeler Gezi Yolundaki açılışa ayrıca Vali Yardımcısı Ferhat Burakgazi, İl Müftüsü İsmail İpek, İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş, protokol üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle