logo

reklam

MHP ADAYLARINI TANITTI

Enginyurt, Bu dava kutludur
MHP’nin 31 Mart 2019 yerel seçimlerindeki adaylarını tanıttı. MHP Amasya ve ilçelerinin Belediye Başkan Aday tanıtımına MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, Tokat Milletvekili Yücel Bulut’da katıldı.
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, 31 Mart 2019’da inanıyorum ki Türkiye ehline teslim edilecektir. Türkiye’nin önünü kesmeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Belalar kol geziyorsa silip atacak direyet vardır bu millette zalimler toplanıp yıkım için fırsat kolluyorsa hepsini def edecek hamiyet vardır heyecan vardır. Bunların hepsi buradadır bu salondadır.
Ülkücü hareket korkusuzdur, vicdanlıdır, akıl doldudur.” dedi.
Enginyurt, Bu dava kutludur, bu dava şehitlerin kanı üzerinde yükselmiş bugünlere gelmiştir. Biliniz ki mert kovalar namert düşer. Davamıza gölge düşürenler kaçmaya mecburdur. Bunlar kaçtıkça biz kovalamaya mecburuz.
MHP için imkansız diye bir şey yoktur. Böyle bir şey kitabımızda yazmaz, yazmayacak ve asla da yazmayacaktır.
İman varsa imkan vardır, irade diriyse istiklal güvendedir, istikbal güvence altındadır.
Türk milletine hizmet yolunda imkansızlık varsa mutlaka üstesinden geleceğiz.” diye konuştu.

DEMİR; parti ayrımı yapmıyoruz
MHP İl Başkanı Erhan Demir ise, yerel seçimlerde aday çıkardıkları belediye başkanlarıyla seçimlere hazırlandıklarını söyledi.
Demir, MHP’nin adayları olmadığı, adaylarının çekildiği yönünde söylemler bulunduğunu anlatarak, “Bize sadece Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ‘Aday çıkartmayın’ diyebilir.” dedi.
Herkesin gönül rahatlığıyla MHP’ye oy verebileceğini vurgulayan Demir, şunları kaydetti:
“Biz Amasya’da bütün siyasi partililere gönül verenlerden oy istiyoruz. Hep beraber el birliğiyle tarihi ve kadim bir şehir olan Amasya’nın merkezini ve ilçelerini hak ettiği yere taşıyalım diye sahaya çıktık. O yüzden parti ayrımı yapmıyoruz. O yüzden mezhep ayrımı yapmıyoruz. Kök köken ayrımı yapmıyoruz. Geçmişte hangi partiye oy vermiş olursanız olun. Biz yalnızca sizin gönlünüzde var olabilmenin mücadelesini veriyoruz” dedi.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle