logo

reklam

MHP Bayanlarla Buluştu

ehmet sarı

 

MHP Amasya Milletvekili Adayı Mehmet Sarı
Bu seçim; ya varlık ya da yokluk seçimi

MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, “Bizler Önce ülkem ve milletim sonra partim diyen bir genel başkana sahibiz. Amasya’nın sorunları noktasında herkesle ortak hareket edeceğiz. Ayrıca bu kutlu yürüyüşümüzde bizimle beraber yol almak isteyen herkese kapılarımız açık ve bütün bayanlarımızın artık aktif olarak bu işin içine girmesi gerekiyor” dedi.
MHP Amasya İl Başkanlığının organizesinde gerçekleşen MHP Milletvekili adayı Mehmet Sarı Cumartesi sabahı Amasyalı bayanlarla kahvaltıda buluştu.
MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, birlik ve beraberlik çağrısında bulundu. Sarı, “Böylesine önemli bir göreve talip olmak, seçilmek kadar önemlidir. MHP’de siyaset anlayışı makam ve mevki odaklı değil, millet ve hizmet odaklıdır. Bu davaya hizmet etmek zorunda olduğumuzu unutmamalıyız” dedi.
MHP Amasya Milletvekili adayı Mehmet Sarı, MHP ’nin Türk kadınlarının toplanma yeri olduğunu belirterek, “MHP Kadın Kolları teşkilatları dün olduğu gibi bugünde vatan ve millet için maddi, manevi, fikri ve siyasi mücadeleyi göze alan Türk kadının toplanma yeridir. Mücadelemiz sadece kendi evlatlarımıza değil, yüzyıllar binyıllar sonrası nesillerimize bağımsız bir Türk Devleti bırakma mücadelesidir. Bundan sonra devam edecek olan faaliyetlerimizde sizleri ve diğer gönüldaşlarımızı yanımızda görerek yokluğu, yoksulluğu, ahlaksızlığı, bölücülüğü, soysuzlaşmayı bütün tehdit ve tehlikeleri karşı mücadeleye hep birlikte devam edeceğiz. Partimizin iktidarı için yürüyeceğiz” dedi.
Sarı, “Bu seçim; ya varlık ya da yokluk. Ya bütün bir Türkiye ya da ayrılmış, parçalanmış bir Türkiye’yi gösterecektir. Bunun kararı tamamen 7 Haziran’da vereceğiniz oylarınıza bağlı. Bu güzel Türkiye’de yaşamak ayrıcalıktır. Coğrafya olarak hem jeopolitiğine hem de konumuna baktığınız zaman Türkiye’nin bulunduğu yer çok özellikli. Avrupa’ya açılan bir kapı, Kafkaslara uzanan bir yol, Ortadoğu’nun gidiş güzergahı, üç tarafı denizlerle çevrili böyle güzel bir coğrafya. Bu coğrafyayı dün terk eden haçlı zihniyeti bu coğrafyadaki emellerini asla bırakmadılar. İşte Çanakkale’nin 100.yıldönümü kutlamalarını yaptık. 253 bin şehidimizi andık. Ölüme gideceklerini bile bile inanarak çıktıkları bu yolda canlarını vermek suretiyle bugün burada nefes alıyorsak, siyaset yapabiliyorsak o Atalarımızın, şehitlerimizin sayesindedir. Dün orada birlik vardı, beraberlik vardı, inanmışlık vardı. Bugün de bu ülke coğrafyasında herkeste inanmışlık var. Gördüğüm manzara bu” dedi.
MHP Amasya İl Başkanı Kadir Kutay Samsunlu, 7 Haziran’da verilecek kararlar milletimizin, birliğimizin ve beraberliğimizin kararı olacaktır. Ülkemizin birliğine ve geleceğine güven vermek için MHP çatısı altında bizimle yürüyün” dedi.
Kalvaltıya katılan MHP’li bayanlar, Çıktıkları bu kutlu yolda asla MHP Milletvekili adaylarını yalnız bırakmayıp yan yana yürüyeceklerini iletişim halinde olacaklarını ve Amasya da MHP kadın kollarının ne kadar etkili olacağını herkese göstereceklerini söylediler.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle