logo

reklam

MHP köy gezilerini sürdürüyor

MHP Amasya Merkez İlçe Yönetimi Gönül Sohbetleri programı kapsamında Amasya’ya bağlı köyleri ziyaret ediyor.
MHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Şuayip AK, Milliyetçi Hareket Partisi olarak vatandaşı yalnızca seçimden seçime ziyaret eden bir zihniyetin kesinlikle karşısında olduklarını ve çözümü vatandaşın ayağına götürmekten yana olduklarını söyledi.
Köy gezileri programı kapsamında vatandaşların yoğun ilgisine maruz kaldılar. Köy halkı ile yapılan sohbetlerde MHP seçim beyannamesinde yer alan köyler ve tarımla ilgili yapılacaklar hakkında bilgi verildi, vatandaşların sorunları dinlenerek MHP iktidarında bunların çözümüyle ilgili neler yapılacağı hakkında açıklamalar yapıldı.
MHP Merkez İlçe Başkanı Şuayeip Ak, “Milliyetçi Hareket partisi her zaman şahsi, siyasi ve dünyevi çıkarlardan uzak önce Ülkem ve Milletim anlayışını kendine ilke edinmiş bir siyasi partidir. Bizim için milletin birliği ve beraberliği, devletin bekası her şeyden önce gelmektedir. İşte bu yüzden Adalet ve Kalkınma Partisi(AKP) ile bir ittifak oluşturulmuş ve adı da Cumhur İttifakı konulmuştur. Genel Başkanımızın da dediği gibi bu ittifak Millet’in aklı ve iradesi ile aslında 15 temmuzda doğmuş, Yenikapıda olgunlaşmış 16 Nisan referandumunda milletin tevüccühünü kazanmış, 24 haziran’da da büyük Türk Milletinin verdiği destekle Tüm Türk ve Türkiye düşmanlarına karşı kazanılan büyük bir zafer olmuştur. Bu ittifak en az 2023’e, bir sonraki Cumhurbaşkanlığı seçimine kadar uyum ve ahenk içerisinde devam edecektir. MHP sözünün eri bir siyasi partidir.” şeklinde konuştu.
MHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Şuayip AK başkanlığında gerçekleşen köy gezilerine MHP İl Genel Meclisi Grup Başkanı Mesut Ünal, İl Genel Meclisi Üyesi Salih Emre Gökçe ve Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Yönetim kurulu eşlik etti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle