logo

reklam

MHP’den Gövde Gösterisi

mehmet sarı

Sarı; “ Hep Birlikte Destan Yazalım”

MHP Amasya milletvekili İşadamı Mehmet sarı, 7 Haziran’da AKP’nin büyüsünün bozulacağını belirterek “Türk milleti ayağa kalkacak ve Milliyetçi Hareket’i iktidar yapacaktır. Türk milleti kaderini yeniden yazacaktır” dedi.
MHP Amasya 25. dönem milletvekili birinci sıra adayı Mehmet Sarı, Amasya Taşhan önünde Amasya halkına seslendi.
“7 Haziran seçimlerine kadar çalmadık kapı, sıkmadık el ve ayak basmadık yer bırakmayacağız. Amasya her zaman MHP’nin kapısı dedim, Amasya’nın kapısı sizlersiniz. 7 Haziran’da bunu ortaya koyacağız.” diyen Mahmet Sarı, Öncelikle son günlerde ziyaret ettiğim yerlerde insanlarımız MHP’ye teveccühün yükseldiğini söylüyorlar. Elimizi sıkan insanlarımız umut olduğumuzu ifade ediyorlar.
Sarı, “ Artık omuzlarımızda çok ağır bir yük vardır. Bu yük benim namusum ve şerefimdir. Unutulmasın ki tüm gönüldaşlarım gibi benimde bir tek amacım vardır. O da, Milliyetçi Hareket partisini iktidar yapmaktır. 7 Haziran sabahına kadar bana ve çalışma arkadaşlarıma uyku haramdır. İlçe, ilçe,mahalle mahalle, köy köy ve ev ev gezerek, yılmadan, yorulmadan, umutsuzluğa kapılmadan, kalp kırmadan, kırılmış kalpleri kazanarak her bir bireye ulaşacağız” dedi.
7 Haziran tarihinde Amasya’da destan yazalım diyen MHP birinci sıra Milletvekili adayı Mehmet Sarı, Hareketimizin kurucusu, Türk Dünyasının lideri merhum Genel Başkanımız Alparslan Türkeş bu dava için canlarını, kanlarını feda etmiş tüm şehitlerimizi rahmetle minnetle yad ediyorum. Esas olan kimin milletvekili olacağı değil, Milliyetçi Hareket Partisinin başarılı olmasıdır. Hepimizin tek yumruk halinde, aynı hedefe yürümesidir. Gün birlik günüdür. Gün kısır çekişmelerden uzak tek yumruk aynı hedefe odaklanma günüdür. Yüce Allah’tan her şeyin hayırlısını dileyerek çıktığımız bu yolda, vekil olarak da nefer olarak da milletimize, davamıza hizmet etmekten şeref duyarız. Gelin hep birlikte Amasya’da destan yazalım” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

#

MHP’den Gövde Gösterisi” için 1 yorum

  1. servet : diyor ki:

    seçim startını verdiğiniz günden buyana konuşmalarınızı söylemlerinizi takip ediyorum çok güzel amasya için hep hayırlı projelerinizi anlatan konuşmalarınız oluyo amasyanın hizmete ihtiyacı vardır, çalışmalarınıza bu şekilde devam ederseniz allahın izniyle amasyadan 2.milletvekilinide meclise göndeririz evelallah.. allah kolaylık versin..

    0
hd porno sikis izle