logo

reklam

Minik öğrenciler Polis Merkezi’ni gezdi

 

amsaya emniyet

Emniyet Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Amasya İl Özel İdaresi çocuk Yuvası öğrencileri, Amasya Emiyet Müdürü Mehmet Artunay’ı okul Müdürü Zübeyde Komaç ile birlikte makamında ziyaret etti.
Minik öğrencilerle yakından ilgilenen İl Emniyet müdürü Mehmet Artunay ve eşi Seçkin Artunay minek öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.
Emniyet müdürü Artunay, “Milletimizn bağrından çıkmış, onun huzuru ve güvenliği için 365 gün 24 saat gece gündüz demeden çalışan fedakar emniyet teşkilatımızın kuruluşunun 170. yılını birlikte kutlamaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyorum.” dedi.
“Halkının haklı güvenini boşa çıkartmayacak şerefli mazisinden milletinden aldığı güçle topluma güven veren hizmetlerini yüksek bir şuurla hakla bütünleşerek devam ettirecektir.” diyen Mehmet Artunay, Küçük konuklarını tanımadıkları, yabancı kimselerden hiçbir şey kabul etmemeleri konusunda uyarak, zor bir durumla karşılaştıklarında, polisten yardım istemeleri konusunda öğütledi.
İl Emniyet Müdürlüğü makamında gerçekleşen keyifli ziyarette kısa sürede olsa Emniyet Müdürlüğü koltuğuna oturan Eylül Sena Sekmenoğlu, “polis telsizini kullanarak Polis Haftası’nı kutlayan küçük öğrenciler, “Polis Amcalar gününüz kutlu olsun. Sizi çok seviyoruz polis amca.” diye seslendi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle