logo

reklam
01 Ağustos 2019

Müftü İzindey miş!

Hac farizasını yerine getirmek için kutsal topraklara yolculuğa çıkan Amasyalı Hacı adayları dualarla uğurlandılar. Uğurlamaya katılmayan İl Müftüsü Abdulkadir Keşvelioğlu izinli olduğu için katılmadığı açıklandı.
Hacı adaylarını uğurlamaya katılmayan İl Müftüsü bu heyecana ortak olamayınca, yerine katılan ilgili arkadaşları yaptıkları konuşmalarda Müftü efendinin selamlarını hacı adaylarına iletmişler.
Amasya’dan hacı adaylarının kutsal topraklara 28 Haziran günü uğurlandı. Ülke genelinde ilk hacı kafilesini uğurlamada İl Müftüleri hazır bulunur. Çok önemli bir mazereti olmadıkçada izinli olamazlar. İzinli olsalarda bu önemli uğurlama törenine İl Müftü yardımcısı katılır. Amasya da Müftü ve Müftü yardımcısı ilk hacı uğurlamasında bulunmadılar.
Amasya İl Müftüsü Abdulkadir Keşvelioğlu haberimiz üzerine yapmış olduğu açıklamayı yayınlıyoruz.
“28.07.2019 Pazar günü hacılarımızı uğurlama programına izinli olduğum ve il dışında olduğum için katılamadım.
İl müftülüğünü temsilen hacı uğurlama programına katılan ilgili arkadaşlar uğurlama programında yapmış oldukları konuşmalarında izinli olduğum için programa katılamadığımı, hac yolculuğuna çıkan hacı adaylarımıza selamlarımı ve hayırlı yolculuklar dileklerimi söyledikleri halde yaptığınız haberde sanki keyfi olarak hacı uğurlama programına katılmadığım izlenimi verilmektedir.
Şahsımla ilgili yanlış bir algının oluşmasına sebep olabilecek haberinizi düzeltmenizi talep ediyor, saygılar sunuyorum.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle