logo

reklam

Öğrencilerden Asker Selamı

Amasya Emniyet Müdürlüğü tarafından Belediye Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Geleceğe Güvenle Bakıyorum” projesinin tanıtım programına katılan ilk ve ortaöğretim öğrenciler Barış Pınarı Harekâtına katılan askerlerimize destek olmak için asker selamı ile destek verdi.
Amasya valisi Dr. Osman Varol, “Vatanımızın güvenliği, Milletimizin istikbali için Kahraman Ordumuz, Suriye ‘de Barış Pınarı Harekatı’nı yürütmektedir.Tarih boyunca kazandığı zaferlerle şanına şan katan ordumuz, Barış Pınarı Harekatı ile Fırat’ın doğusunu da PKK/YPG ve DEAŞ teröründen temizleyecek, bölgeye barış, huzur ve istikrar getirecektir. Türk Milleti, tüm Tekirdağ’lılar tek yürek olarak ordusunun, kahraman Mehmetçiğinin yanındadır. Aklımız ve kalbimiz cephe hattında, dualarımız kahramanlarımız içindir. Ülkemizin bekası, şehitlerimizin kanı, mazlumların ve masumların feryadı için Allah bu milletin gururu, gözbebeği ordumuzu muzaffer eylesin, yar ve yardımcısı olsun” dedi.
Vali Varol’un bu konuşması üzerine salanda bulunan öğrenciler, Türkiye’nin Fırat’ın doğusunda terör örgütleri PKK/PYD/YPG ve DEAŞ’ın varlığını sonlandırmak, hudutların ve halkın güvenliğini sağlamak, bir barış koridoru tesis ederek Suriyelilere bir an önce kendi topraklarına, evlerine dönüşlerini sağlamak üzere Barış Pınarı Harekatı’na desteklerini Asker Selamı ile gösterdi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hd porno sikis izle