logo

reklam

OKA’dan Belediye’nin Geleceğe Yatırımlarına Destek

OKA’dan Belediye’nin Geleceğe Yatırımlarına Destek
İmzalar Atıldı
Özdemir; Uyumlu bir ajans çalışması yapıyoruz

Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi (OKA) 2018 Mali Destek Programi kapsamında Amasya Belediye Başkanlığının destek almaya hak kazanan projeleri olan “21.Yüzyılda Yavuz Selim Meydanı Düzenlemesi Projesi” ile birlikte “Amasya Teleferig projesi” öncesi ön fizilibite çalışmalarına ilişkin protokol imzalarını alıtlıd.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in katilimi ile gerçeklestirilen imza töreninde, OKA Müdürü Mevlüt Özen’in de hazır bulunduğu törende 2 adet proje için imzalar atildi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Samsun merkezli olan Tokat, Çorum, Amasya ve Samsun’un içinde bulunduğu kalkınma OKA ajansımız Amasya’da da çok güzel yatırımlara imza atıyor, destek olduğunu belirterek, “21.Yüzyılda Yavuz Selim Meydanı Düzenlemesi Projesi OKA’dan desteklenmeye değer bulundu. Diğer bir projemiz biliyorsunuz uzun zamandır Amasya’da uğraştığımız teleferikle ilgili ve teleferiğin durak noktası olan, istasyon noktası olan üst taraftaki rekreasyon çalışmaları ile ilgili teknik destek ve proje yardımı noktasında yine bizlere destek olacaklar. Uyumlu bir ajans çalışması yaptığımıza inanıyorum ve bu geri döngüsü de ilimizin kalkınmasında, özellikle Amasya ölçeğinde baktığımız zaman turizm alt yapısında çok güzel yardımlarını görüyoruz ve bu bağlamda da ajansımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
OKA Genel Sekreteri Mevlut Özen ise kamu sektöründe tespit ettikleri iki temel sorun oldugunu, bunlarin bir tanesinin turizm altyapisi, digerinin de organize sanayi bölgelerindeki elektrik sistemi, kati atik yönetimi gibi altyapi sorunlari oldugunu belirtirken, OKA yönetiminin bu sorunlarin giderilmesi için harekete geçtigini aktarmis ve bu yılki hibe çagrısının bir baslangıç oldugunu belirterek, Amasya’nın OKA yatırım destek programlarından en fazla yarararlanan il olduğunu sözlerine ekledi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle