logo

reklam

ÖZDEMİR; ‘2018 yılı hizmet yılı oldu’

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, 2018 yılının hizmet yılı olduğunu söyledi.
Özdemir, 2018’i hizmet yılı olarak geçirmenin haklı gururunu yaşadıklarını söyledi. Cafer Özdemir, “2009 ve 2014’te vatandaşlarımızın teveccühü ile birlikte bütün benliğimizle üzerimize aldığımız sorumluluğu, bu senede ilk günkü istek ve heyecanla yıl içerisinde yapmış olduğumuz projelerimizle 2018’i de hizmet yılı olarak geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Daha tecrübeli, birbiriyle kenetlenmiş ekip arkadaşlarım ve ben her yıl olduğu gibi ‘’halka hizmet etmenin hakka hizmet etmek’’ olduğu düşüncesinden ayrılmadan vatandaşlarımızın hizmetkarı olduk” dedi.
‘Tek düşüncemiz bu şehre hizmettir’
“Taahhütlerimizin dışındaki projelere de imza attık”
2009 – 2014 yerel seçimlerinde vatandaşlara verdiği taahhütlerin dışında da birçok projeye imza attıklarını vurgulayan Özdemir, “Yalnızca yol, köprü, altyapı çalışması yapan belediye zihniyetini aşarak şehrimizi sosyal donatı alanlarıyla donattık; eğitime verdiğimiz destekle geleceğimizi güvence altına aldık. Verdiğimiz taahhütlerin dışında da projelere el attık. Amasya’da yaşamlarını sürdüren halkımızın hayallerini gerçekleştirdik. Amasyamızın ihtiyaçlarına cevap verdik. Ferhat Tüneli, şehir dokusuna ayrı bir güzellik veren Yeşilırmak üzereni 5 köprü, Kale Yolu, Kapalı ve Açık otoparklar, Şehrin 50 yılına cevap verecek ve şehrin tüm kesimieni kapsayacak şekilde alt yapı projesini tamamladık, Mahallelerimize hanımlarımızın el sanatlarını geliştireceği Kültürevleri, İmara açılan yeni alanlar, Yeşilırmak Şişirme Projesi, Açık Müze kentte yakışır Şerefettin Sabuncuoğlu Tıp Müzesi, Ferhat ile Şirin Aşıklar Müzesi, Şeyh Hamdullah Yazı Tarihi ve Hüsn-i Hat Müzesi, yeni belediye binasını tamamladık. Ayrıca Yavuz Selim meydan projemizi ihale aşamasına getirdik. Onlarca hizmet, yüzlerce yeni projemizle 2019’da da Amasya halkına hizmet etme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz” diye konuştu.
“2019, Amasyamız adına muhteşem bir yıl olsun”
2019’un Amasya için hayırlara vesile olmasını dileyen Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “2019’un öncelikle Amasyamız adına muhteşem bir yıl olmasını diliyorum. Siz değerli vatandaşlarımızın sağlıklı, bereketli ve mutlulukla dolu bir yıl geçirmenizi temenni ediyorum. Hepimizin adına kalbimizde sevginin, evimizde huzurun, işimizde bereketin dolu dolu olduğu güzel bir yıl olsun” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle