logo

reklam

ÖZDEMİR; AK Parti Belediyeciliği sadece fiziki yatırım değil, gönüllere girebilmektir.

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Yolumuz belli. Yolumuz millete hizmet etme yoludur. Yolumuz insanımızın derdiyle dertlenip ülkemizi geleceğe daha iyi şartlarla taşıma yoludur.” dedi.
Özdemir, “Bizim için önemli olan bu aziz millete hizmet etmektir. Memleket sevdasıyla yola çıkmış bu ekip, alın aklıyla bunca yıldır yorulmadan yoluna devam ediyor. İnşallah 2019 ve sonrasında da Amasya’da en yüksek oylarla seçimi kazanmak, meclis üyelerimizle beraber ve belediye çalışanlarıyla bu şehrin insanlarına çok daha güzel hizmetleri ortaya koyabilip, hayatımızı kolaylaştırmak, medeniyet değerlerimizi devam ettirmek ve geleceğe çok daha kutlu bakacak şekilde yolda yürüyeceğiz.”
Amasya Belediye Başkanı ve AK parti Amasya Belediye Başkan adayı Cafer Özdemir, yerel yönetim ve belediyeciliğin bir gönül işi olduğuna vurgu yaparak, “AK Parti’nin yerel yönetimlere bakışı hizmet yarışıdır, gönüllere girmektir, şehrin emini olmaktır. Bu vizyonun temeli Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına dayanır. AK Parti Belediyeciliği sadece günü kurtarmak değil, şehirlerin ve insanların geleceğine yatırım yapmaktır. AK Parti Belediyeciliği sadece fiziki yatırım değil, gönüllere girebilmektir. AK Parti belediyeciliği sadece laf üretmek değil, ortaya vizyon koyabilmektir. AK Parti Belediyeciliği halka hizmetkâr olmak ve Hakk’ın rızasını alabilmektir. AK Parti Belediyeciliğine bakmak yetmez, yaşamak gerekir. Burada sayısız örneği anlatabiliriz ama asıl bu farkı Ak Partili belediyelerin görev yaptığı illerde ve ilçelerde yaşayanlar hissedebilir. Amasya’da yaşamak ile Amasya’yı yaşamak arasında ki farkı hisseden halkımızın duaları bizim en büyük desteğimizdir” ifadelerini kullandı.

BİZİM İÇİN BAŞKANLIK, HİZMETKÂR OLDUĞUMUZ BU TOPRAĞIN İNSANININ YÜZÜNDEKİ TEBESSÜMÜ ARTIRMA VESİLESİDİR

Yerel Yönetimlerin bir bayrak yarışı olduğunu, her gelen belediye başkanının bir önceki belediye başkanından aldığı bayrağı daha yukarıya taşımak için gayret ettiğini söyleyen Başkan Özdemir, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Amasya’ya 10 yıl hizmet etmiş bir kardeşiniz olarak bizim için belediye başkanlığı, hizmetkâr olduğumuz bu toprağın insanının yüzündeki tebessümü artırma vesilesidir. Havasını teneffüs ettiğimiz bu şehre hizmet şükür vesilesidir. Belde-i Muhayyere’de şehrin emini olmak, bu şehirde yaşayan tüm canlıların “zikrine” vesile olmak bizim için şereftir.”

DOĞRU VE HAKK’TAN BİLDİĞİMİZ YOLDAN HİÇ AYRILMADIK

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Gayesi Hizmet Olanın Yardımcısı Allah’tır” sözünü hatırlatarak, “Kimsesizin kimsesi olduk, çaresizin çaresi olduk. Doğru ve Hakk’tan bildiğimiz yoldan hiç ayrılmadık. Yetimin hakkını koruduk, güçsüze umut olduk. Aynı duaya âmin dedik, aynı duyguları paylaştık. Tüm bunları imar ederken odak noktamız her zaman insanlarımız oldu. Allah’ın izniyle yine el ele vereceğiz, gönül gönüle vereceğiz ve Amasya’mız için gecemizi gündüzümüze katıp hizmet edeceğiz. Biz hizmeti ibadet kabul eden bir ecdadın torunlarıyız, Allah yolumuzdan ayırmasın” dedi.

GEÇMİŞTEN ALDIĞIMIZ EMANETİ GELECEĞE TAŞIRKEN BU BAŞARIYA BİRLİKTE OMUZ VERELİM

Başkan Özdemir, Amasya’yı daha ileriye götürmek, birlik ve beraberliğin örnek şehri haline getirme için Amasya’da yaşayan her bir bireye çağrıda bulundu. Özdemir, sözlerini şöyle tamamladı: “Bu konuda yakaladığımız şu ruhu geliştirelim, geçmişten aldığımız emaneti geleceğe taşırken bu başarıya birlikte omuz verelim. Amasya’da üretime katkı sağlayan alın teri bizim tatlı yorgunluğumuzdur, işletmesini açan esnafımızın besmelesi bizim ortak duamızdır, gençlerimizin gelecek umudu bizim ortak hayalimizdir, çocuklarımızın tebessümü ortak değerimizdir. Amasya akşamlarında evlerden yükselen aile huzuru hepimizin ortak mutluluğudur. Bu güne kadar büyük önem verdiğimiz Gönül Belediyeciliğini, “Benim Şehrim” sloganıyla yeniden yaşamak ve yaşatmak amacındayız.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle