logo

reklam

Özdemir; “AK Parti Bir Dava Partisidir”

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
“AK Parti Bir Dava Partisidir”
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, AK Parti’nin 17. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajında “AK Parti, gücünü milletten alan bir dava partisidir” dedi.
14 Ağustos 2001’de çok uzun ama bir o kadar da kutlu bir yola çıktıklarını belirten Belediye Başkanı Cafer Özdemir, o günden bu yana hizmet aşkı ile dolu dolu 17 yılın geride kaldığını ifade etti. 17 yıldır Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde her seçimden zaferle çıkarak Türkiye’de bir tarih yazdıklarını belirten Özdemir, “İnşallah bundan sonrada hep beraber daha nice tarihler yazacağız. Nice zorlukları aşacağız, nice başarılara imza atacağız. Çünkü biz davamıza, kurucu ilkelerimize, liderimize gönülden bağlıyız. Çünkü biz düşmanlıktan yana değil, dostluktan yanayız. Çünkü biz koltuklara, mevkilere, makamlara değil, Türkiye’ye, milletimize sevdalıyız” diye konuştu.
Bu kutlu dava millet davasıdır.
Amasya Belediye başkanı Cafer Özdemir, “Bu kutlu dava millet davasıdır. Mili iradeye sahip çıkma davasıdır. Hainlerin, zalimlerin, işbirlikçilerin, şer odaklarının karşısında dik durma, mazlumlara sahip çıkma davasıdır. Bu dava bir çınardır. Bu çınarın kökü devlet, gövdesi cumhuriyet, dalları millet, yaprakları ay yıldızlı bayrağımızdır. Bu çınarın kokusu memleket, gölgesi mazlumların sığınağı oldu. Bu çınar başka ağaçlara benzemez. Mevsimler gelip geçse de bu çınarın yaprakları asla yere düşmez. Karlar yağsa da, rüzgar, fırtına çıksa da bu çınar sapa sağlam ayakta kalacak. Bu davaya inancını her geçen gün arttıran, güvenen milletimizin desteğiyle 2002 yılından bu yana görevde bulunan AK Parti iktidarlarında Türkiye’nin durdurulamaz yükselişi ve hayal diye nitelendirilen tüm yatırımların tek tek hayata geçmesi milletimizin geleceğe umutlarını arttırmış ve Yeni Türkiye’nin temelini oluşturmuştur.”

Millet iradesinin her zaman AK Parti’nin en büyük gücü olduğunu ifade eden Özdemir, bu güçten korkanların AK Partinin 16 yıldır devam eden iktidarı süresince demokrasi dışı yöntemlere başvurduğunu, Türkiye’nin büyümesine engel olmaya çalıştığını belirtti. Cafer Özdemir, “Bir taraftan FETÖ ihanet çetesiyle, bir taraftan lanet PKK, PYD, YPG terör örgütleriyle, diğer taraftan da Amerika’nın, Avrupa’nın kalleş planlarıyla engellemeye çalıştılar. Ama başaramadılar. Devletiyle, hükümetiyle arasında sarsılmaz bir bağ olan, milletiyle birlikte kol kola, omuz omuza olan ülkemizin, AK Partinin sırtını yere getiremediler, getiremeyecekler. Ne kadar büyük bir ülkeyiz ki; içten ve dıştan darbelemeye çalışan tüm şer odaklarına karşı dimdik ayakta durabiliyoruz” dedi.

“Kutlu yürüyüşe devam”
“Büyük Türk Milletinin duası, desteği ve oyu ile bugünlere gelen AK Parti’nin 17. Yılının kutlu olması dileğinde bulunan Başkan Cafer Özdemir, “AK Parti’nin 17. kuruluş yıl dönümünün ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz daim olsun. Rabb’im, bu kutlu yürüyüşte, milletimize hizmet yolunda bizleri mahcup etmesin. Ülkemizi, milletimizi, partimizi tüm hainlerden, şer odaklarından korusun” şeklinde konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle