logo

reklam

Özdemir; “AMASYA BİZİM EVİMİZ”

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir; Makamların gelip geçici esas olanın hizmet olduğunu belirterek, “Hangi görev olursa olsun, bizim için esas olan hizmettir. Tek gayemiz Hakk’ın ve halkın rızasını kazanmak.” dedi. Özdemir, Zaten belediyecilik bizim işimiz, AK Parti’nin işi. Bütün Türkiye de bunu böyle biliyor. İnşallah önümüzdeki seçimlerden büyük bir zaferle çıkacağız. Rabbim utandırmasın, mahcup etmesin.” dedi.
Kimlikli şehirlerin, yaşadığı yeri evi olarak görenlerin gayretleriyle güzelleştiğini ifade eden Başkan Cafer Özdemir, “Amasya bizim evimiz. Şehrin kendisini, içinde yaşayan insanları ve o şehre hizmet veren yerel yönetimi birbirinden ayıramayız. Şehir, medeniyetin aynasıdır. Bir şehir sadece taş, toprak ve çimento ile meydana gelmez. Şehre ruh kazandıran medeniyet ve kültürdür. İşte şehrimize farklı coğrafyalardan gelen insanlarla oluşan bu zenginlik, bu şehrin kültür ve medeniyetini oluşturur. İşte bizler, yaşadığımız şehrin ruhunu oluşturuyoruz. Biz neysek, şehir o. Gönlü taş olanın şehri taş, gönlü aşk ile dolu olanın şehri gülistan olur” diye konuştu.
İnsanın bozulması halinde, şehrin de bozulacağını dile getiren Başkan Özdemir, “Şehrin geleceği, insanın geleceğidir. Şehirlerimizi ne kadar planlı ve sadece fiziki olarak değil de, içerisine değerlerimizi katarak inşa edersek, geleceğimiz de o kadar güzel olur. Şehirleri kalkındıracak olan yerel yönetimlerdir. Aslında bir bakıma belediye başkanları ve meclis üyeleri şehirlerin doktorlarıdır. Tarihte önemli şehir veya ülke olmak yetmez, bugünü yakalamak, bugün de ona göre çalışma yürütmek, değişimin ve gelişimin dışında kalmamak gerekiyor. Ancak şehirde şehir ahlakını ve şehir kültürü oluştururken, tarihi kodlarımızı unutmamamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.

HALKIMIZ, ŞEHRİN SAKİNİ DEĞİL SAHİBİ
Geleceğe heyecanla bakan, sürekli değişen ve gelişen, marka şehir oluşturmak için gece gündüz çalıştıklarını dile getiren Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Amasya Belediyesi olarak yeni Türkiye hedefleri doğrultusunda ecdat mirasımıza sahip çıkarak hızla ilerliyoruz. Medeniyet değerlerimizi, 21. yüzyıl vizyonu ile yorumlayarak, yaşayan şehir Amasya’yı hayata geçiriyoruz. Amasya gibi kadim bir şehri; yaşanabilir, temiz, hizmet kalitesi yüksek, bütün sosyal kesimlerinin kendilerine hayat alanı bulabileceği, herkesin sahipleneceği bir şehir olarak dinamik tutmak ve geleceğe taşımak için geçmişi, bugünü ve geleceği düşünerek planlamalarımızı yapıyoruz. Tüm bu çalışmaları yapmadan önce de ekiplerimiz, esnafımız ve mahalle sakinlerimizle bire bir görüşerek, onların da düşüncelerini alarak hareket ediyoruz. Bu şehrin sakini değil sahibi olmak için çalışıyoruz” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle