logo

reklam

Özdemir; “Amasya’nın yarınları çok güzel olacak”

“Herkes başımızın tacıdır”
“Amasya’nın yarınları çok güzel olacak”
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Amasya’nın yarınları çok güzel olacak” dedi. Amasya’nın daha yaşanabilir ve sağlıklı bir kent olması hedefiyle çalışmalarını sürdürürken aynı zamanda kent dinamikleriyle de sık sık bir araya gelen Başkan Özdemir, yoğun bir tempoyla gece gündüz demeden Amasya için çalıştıklarını söyledi.
Amasya’ya dair yol haritası olacak “Şehir Tasavvuru 2026’yı oluşturduklarını, kentin her köşesinde yoğun şekilde çalışarak ihtiyaçların belirlendiğini ifade etti. “Yol haritamız belli” diyen Başkan Cafer Özdemir, Amasya’nın kaynaklarının en iyi şekilde kullanılmasıyla şehre değer katacak çalışmaları sürdüreceklerini hatırlattı.
Amasya’nın geleceğine yönelik heyecanını ifade eden Başkan Cafer Özdemir, “Yaşadığımız şehri iyi tanımamız lazım. Amasya’da yaşayan, üreten, değer katan herkes değerlidir, önemlidir ve başımızın tacıdır” dedi.
Amasya’nın değerleriyle özel bir şehir olduğunu kaydeden Başkan Cafer Özdemir, “Nüfusu 100 bini aşan Amasya’mızı çok daha ileriye taşımak için çalışıyoruz. Amasya, ezberleri bozan bir şehir. Bu kadar hızla büyüyen bir şehirde elbette eksikler ve aksaklıklar da oluyor. Ancak Amasya Belediyesi’nde göreve geldiğimiz günden bu yana, 10 yıldır, kısa vadede Amasya ile ilgili adımları atarken, uzun vadede de yol haritamızı ortaya koyduk” açıklamasını yaptı.

“Amasya sıradan bir şehir değil”
Kentsel dönüşüm noktasında Amasya’da koordineli çözümler üretilebilmesi konusunda büyük mesafeleri geride bıraktıklarını dile getiren, uydu şehirler hedefine değinen Başkan Cafer Özdemir “Amasya’nın geleceğiyle alakalı bir vizyon var. Değişime, dönüşüme her zaman ihtiyaç var. Amasya için bir yol haritası belirledik. Amasya sıradan bir şehir değil. Amasya’daki tarihi değerlerin ortaya çıkarılması turistlerin ilgisini çekecek alanlar oluşturulması için gerekli çalışmalar yapıldı.” şeklinde konuştu.

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz”
Kentin değerlerine vurgu yapan Başkan Cafer Özdemir, “Bir yol ayrımındayız. Doğru adımlar atarsak, Amasya’nın geleceği kesinlikle çok iyi olacak. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Amasya’yı daha güzel yarınlara taşıyacağız. Amasya’da yaşayan herkes başımızın tacıdır. El ele kol kola, Amasya’nın iyi bir geleceğe ulaşması için çalışacağız” diyerek birlik, beraberlik ve ortak akıl mesajı verdi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle