logo

reklam

Özdemir; Belediyecilik Millete Hizmetin Kapısıdır

Amasya Belediye Başkanı ve AK parti Belediye başkan Adayı Cafer Özdemir, Partimizin Belediyecilik Birikimi Hiçbir Partide Olmadığını belirterek, “Biz bugünkü iktidarlarımızın temelini, yerel yönetimlerdeki hizmetlerimizle atmış bir partiyiz. Bundan sonra da memleketimize hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi. Özdemir, “Bu şehre hizmet etmenin onurunu ve gururunu yaşıyorum. Yola devam ediyoruz. Ülkemiz 2023 hedeflerine ulaşacak. Amasya’da bu hedeflerin içerisinde yer alacak. Amasya ve bizlerin Yolumuz açık” dedi.
Başkan Özdemir, “AK Parti bir kişiler partisinden ziyade bir dava partisi, bir duruş partisidir. Bu duruş milletle bütünleşmiş bir duruştur.” dedi. Özdemir, “Bizim yolumuz çok uzun bir yol. Gerçekten ülkemizde geçmişte yapılan olumsuz siyasetler nedeniyle memleketin bir yere varamamasının sebebi istikrarsız iktidarlardır. Cumhurbaşkanımız ve partimiz sayesinde ülkemizin kaderi değişmiştir. Biz bu yolda inandığımız uğurda hiç ara vermeden çalışmaya devam edeceğiz. Bu seçimlerde de halkımızın güvenini boşa çıkarmayacağız. Hepimiz sorunları biliyoruz. Çözümü için gece gündüz çalışıyoruz. Makam ve mevkiler geçicidir. Önemli olan kalıcı hizmetler bırakabilmektir” dedi.
Başkan Cafer Özdemir açıklamasına şu şşekilde devam etti.
“Belediyecilik millete hizmetin ilk kapısıdır. Amasya’ya hizmet için çıktığımız bu yolda medeniyetler inşa etmek, medeni bir şehir inşa etmek misyonumuz olacaktır. Sosyal iktisadi durumuna bakmadan herkesi kucaklaşan kuşatan güzel mekânlar oluşturduk ve oluşturacağız. Şehir sadece insanın inşa ettiği değil, insanları da şekillendiren bir alandır. Ak Partinin belediyecilik birikimi hiçbir siyasi partide yoktur. Sorunlara çözüm üretme konusunda hiçbir parti bizimle yarışamaz. Göreve geldiğimizden itibaren şehrimizin ve insanların sorunlarını çözmeye devam ettik ve edeceğiz. Devam eden projeleri tamamlayıp, yeni projeleri hayata geçireceğiz. Bizim AK Partili bir belediye olarak hedefimiz, Amasyamızın ülkemize layık bir şehir olmasını sağlamaktır” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle