logo

reklam

ÖZDEMİR; BELEDİYENİN ASIL SAHİBİ AMASYA HALKIDIR

AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Belediye bu şehirde yaşayan her bireyin ortak sahibi olduğu bir hizmet alanıdır” dedi. “Şehir merkezinde ki hizmeti uzak noktalara götürülmemesi gibi bir lüksü yoktur. 10 yıllık hizmet süremizde bireye değil, şehre hizmet ettik. Belediyecilik; adil hizmet, eşit hizmet, dürüst hizmet, uzun vadeli doğru yatırım, verimli kullanım ve bunun gibi bir çok başlığın içerisinde yer alan kurumdur” dedi.

ŞEHRİN HER KÖŞESİ EŞİT HİZMET ALMAK ZORUNDA
Amasya’nın her bir köşesinin eşit hizmet almak zorunda olduğuna da değinen Özdemir, “10 yıllık görev süremiz içerisinde bu şehrin tüm sorunlarına anında cevap verdik. Belediye bunu yapmak zorundadır. Bölgesel ihtiyaçlara anında cevap vermek zorundadır” diye konuştu.

HER AKLIMIZA GELENİ PROJE DİYE HAZIRLAMIYORUZ
“Projeler, o şehrin ne tür ihtiyaçları varsa ona göre hazırlanır” diyen Belediye başkanı Özdemir, “bizim dönemimizden bu güne atıl hiçbir proje yoktur. Hepsi tam anlamıyla doğru atılmış adımların alınan kararların eseridir. Sırf proje listemizde yer alsın kalabalık olsun diye bir gayemiz yok olamaz. Vatandaş bu halkın parasını bu halka bu şehir için kullanma yetkisini verirken bizlere güveniyor. Bu güven bağı tamda burada devreye giriyor. Yeni dönemde de yeni projelerimiz fakat ayağı yere basan insanın ihtiyacı olan, çözüm odakalı ve yıllarca varlığını koruyacak projeler olacak.
ŞEHRİN NE İHTİYACI OLDUĞUNU SİZLERE SORUYORUZ
Amasya Belediye Başkanı ve AK Parti Amasya Belediye Başkan adayı Cafer Özdemir, “Öyle gelişi güzel ölü hamleler yerine bu şehrin asıl neye ihtiyacı olduğunu sizlere soruyoruz. Eğer bu şehri yönetmeye talip isek, başaracağımıza da inanıyor isek, neden bu şehri vatandaşın kendi fikirleri yönetmesin. Belediyeciliğin asıl görevi de budur. Sırf yapmak için halkın parası gereksizce harcanamaz. Buradan siz değerli Amasya halkına sesleniyorum; Gelin bu şehri dün olduğu gibi bugün de, yarın da hep beraber yönetelim.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle