logo

reklam

ÖZDEMİR; “Daha Güzel Yarınlar ve Amasya İçin Çalışıyoruz”

cafer özdemir“Daha Güzel Yarınlar ve Amasya İçin Çalışıyoruz”
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Hızlı büyüyen ve düzenli gelişen bir kent oluşturmak için çalıştıklarını söyledi.
Başkan Özdemir, vatandaşların sorunlarını dert edinen, bilimsel alt yapıya önem veren, mali açıdan planlı hareket eden modern bir hizmet anlayışı inşa ettiklerini belirterek, Amasya’yı bir Dünya markası yapmak istiyoruz” dedi.
Amasya Belediye başkanı Cafer Özdemir, Amasya’nın tarım, ticaret, sanayi şehri olmasının yanında turizm şehri olma potansiyeli taşıdığını belirterek, “Hedefimiz en kısa zamanda 1 milyon turist sayısına ulaşmak. Yapılacak çalışmalarla hedefe ulaşacağız” dedi.
Kente hayat veren önemli unsurlardan birinin kentin altyapısı olduğunu vurgulayan Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Altyapının sağlam oluşu kentin ne kadar yaşanılabilir bir kent olduğunu, geleceğe ne kadar iyi hazırlandığını gösterir. Bizler bu bilinçle kentin hem bugünkü ihtiyaçlarını gidermek, hem de kenti geleceğe hazırlamak amacı ile altyapı alanında önemli yatırımlara imza attık, atmaya da devam ediyoruz” dedi.
Tüm çabalarının, altyapısı sağlam, sağlıklı, ekolojiye uyumlu, geleceği kaldırabilen, donanımlı, çağdaş bir kent oluşturmak olduğunu söyleyen Başkan Özdemir, Amasya’yı Amasyalılara yakışır bir kent yapmaya azimli olduklarını söyledi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle