logo

reklam

Özdemir; Derdimiz Amasya

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
Derdimiz Amasya
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Artık şehirler yarışıyor. Ülkesinin önüne geçen şehirler var. Bizler de Amasya Belediyesi olarak Amasya’yı ‘marka şehir’ hedefiyle geleceğe taşımak için çalışıyoruz. Amasya Belediyesi olarak çok ciddi projeler ve bu projeler ışığındaki çalışmayla bu süreci yönettik.
Doğal güzelliklerinin yanı sıra binlerce yıllık tarihi geçmişe sahip Amasya, Belediye’nin yaptığı yatırımlar ve çalışmalarla birlikte altın çağını yaşıyor.
Amasya Belediyesi’nin Amasya’da halka rağmen değil halkla birlikte hareket ettiğine işaret eden Başkan Özdemir, Amasya’nın daha yaşanabilir, daha sağlıklı, daha yeşil bir şehir olması adına çalışmalar yapıldığını vurguladı. Amasya Belediyesi’nin çevre dostu hizmetleriyle örnek belediyeler arasında yer aldığını belirterek, Amasya’nın rahat bir kent olması konusunda tüm vatandaşlardan ve kent dinamiklerinden de katkı beklediklerini dile getirdi.
Başkan Cafer Özdemir, “Amasya’nın coğrafi konumundan dolayı bazı bölgelerin büyük bir kısmında altyapı sorunları vardı. Kanalizasyon, arıtma tesisi, içme suyu şebekesi, yağmur suyu, yollar, yeşil alanlar hep ihtiyaç. Hepsini bir arada yapma şansımız yok ancak en ihtiyaç duyulan yerlerden başladık ve şu anda her mahallemizde çalışmalarımız var. Amasya’nın ihtiyaçlarına göre ekipler oluşturduk o ekiplerle koordinasyonu sağladık, çalışmalar için ekipmanlar tayin ettik. Bulunduğunuz mahallelerin eksiklerini bilmeniz ve onlara göre projeleriniz olması lazım. Biz Amasya Belediye Başkanlığımız döneminin gelecek yılın hazırlığını bir önceki yılda hazırlık yaptık. O nedenle nerede ne eksik olduğunu biliyoruz. Başkanlığı kazanırken de oluşturduğumuz ekiplerle birlikte projelere başladık. Şuan altyapıda çok iyi gidiyoruz. Üstyapı ve yeşil alanlar konusunda da çalışmalarımız devam ediyor.”

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » »
Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle