logo

reklam

ÖZDEMİR, ESKİ AMASYA YOK

Amasya Belediye Başkanı Cafer ÖZDEMİR
Hizmetler Amasya’nın güzel günlerini müjdeliyor
vatandaşlarımızın memnuniyeti bizleri mutlu ediyor
Amasya Belediye başkanı Cafer Özdemir, ” Amasya medeniyetler şehridir ve bizim medeniyetimizde şehirlerin ruhu vardır. Bizler de geçmişimizden ilham alarak yaşadığımız toprakları 21. yüzyıla uygun, dünyayla rekabet edebilen yaşanabilir bir şehir hedefliyoruz. 21. yüzyıl bilgi çağı. Biz bilgiyi yönetiyoruz. Dünyada ülkeler gibi şehirler de yarış içerisinde. Biz Türkiye’de marka olmak, AK Parti hükümetimizin lider bir dünya ülkesi yaptığı Türkiyemizin büyümesine daha fazla katkıda bulunmak için yarış içerisindeyiz. Artık büyüyoruz. 15-20 yıl öncesinin Amasyası artık yok. Bu şehire ne yakışıyorsa onu yapıyoruz. Yaptığımız işler için teşekkür beklemiyoruz. Bizim için en büyük mutluluk, halkımızın yüzünde gördüğümüz tebessüm” dedi.
vatandaşlarımızın memnuniyeti bizleri mutlu ediyor
Halka hizmeti hakka hizmet olarak gördüklerini söyleyen Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Halka hizmet etmek bizleri mutlu ediyor. Bizler halkımızdan aldığımız sinerjiyi enerjiye dönüştürerek yaşanabilir estetik bir şehir inşa ediyoruz dedi.
İnsanı merkez alan bir anlayışla hizmet ettiklerini ifade eden Başkan Özdemir, “Hedefimiz her yönüyle gülen bir şehir inşa etmek. Halkımızın mutluluğu ve refahı için mesai gözetmeksizin tüm ekibimizle tam kadro sahadayız. Halka hizmet etmek bizleri mutlu ediyor” dedi.
Fırsat buldukça esnaf ziyaretleri yaparak istek ve talepleri dinleme gayreti içerisinde olan Belediye Başkanı Cafer Özdemir, gezdiği yerlerde çevre esnafının teşekkürleriyle karşılaştı. Bölgelerinde başarılı çalışmaların yapıldığını ifade eden esnaf ve vatandaşlar her zaman hizmet edenin yanında olduklarını söyleyerek, hizmet edenle birlikte yürüyeceklerini belirttiler.
Mesaisine esnaf ve vatandaşın talep ve düşüncelerini dinleyerek devam eden Başkan Özdemir, “Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetlerini dile getirmeleri bizleri mutlu ediyor. Amasya’yı yaşanabilir bir şehir haline getirmek için çalışmalarımız merkezi hükümetimizle birlikte devam ediyor. Her şey vatandaşımızın daha ferah bir şehirde yaşayabilmesi için yapılıyor” dedi.
Halkımızın desteği ile Amasya’yı 2019 ve 2023 vizyonuna hazırlıyoruz. Sadece Amasya merkez değil Amasya il geneline de ciddi anlamda katma değer katan bir şehiriz. Hizmet sevdamız hiç bitmeyecek. Hizmet ve yatırım hamlemiz Amasya’nın güzel günlerini müjdeliyor” şeklinde konuştu.

Etiketler: » » » » » » »
Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle