logo

reklam

ÖZDEMİR; HİZMETMERİMİZ ENERJİ KAYNAĞIMIZDIR

Amasya Belediye Başkanı ve AK Parti Amasya Belediye Başkan adayı Cafer Özdemir “İlk Günkü Aşkla, Ak Parti Belediyecilik Anlayışımızı Sürdürüyoruz” dedi. Özdemir, Ak Parti, Belediyecilikte tüm ezberleri bozmuştur. Gördüğü büyük ilgiyi “AK teveccüh” olarak yorumladı. 2002 yılından bu yana iktidarda olan AK Parti’nin Türk siyasetine ile birlikte Amasya’ya damgasını vurduğunu ve millete efendilik değil, tam tersine hizmetkarlık ettiğini dile getirdi. Başkanı Özdemir, “AK Parti’mizin yerel yönetim vizyonunu da işte bu anlayış oluşturdu. Bugün Amasya’nın dört bir yanında AK Parti’ye büyük bir teveccüh gösteriliyorsa, bilinmelidir ki bu milletimize verdiğimiz kıymetin ve değerin bir sonucudur. Biz laf üretmedik, hizmet ürettik; Amasyamızı ve şehirlerimizi birbirleriyle yarışabilir niteliklere kavuşturduk” dedi.
Mahalle gezilerini sürdüren ve halkla buluşan Başkan Özdemir, AK Parti’nin, insan odaklı, güler yüzlü ve dinamik çalışma felsefesini benimseyerek, sistemli bir şekilde yola devam ettiklerini söyledi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasya’yı göreve geldiği 2009 yılından itibaren karış karış gezmeye devam ediyor. Mahalle ziyaretlerine devam eden Başkan Özdemir, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışıyla halkımızla bütünleşiyoruz. Çünkü hizmet ve projeler bilgi alışverişi yaparak olur. Kapımız her zaman ardına kadar açık. Kapıyı duvar yapan değil, kapısını ardına kadar açan belediyecilik anlayışı ve hizmet aşkı ile görevimizi yapıyoruz. Halkımıza hizmet etmek için bu görevlere geldik. Milletin hizmetkarı olarak vatandaşlarımızın mutluluğu için çalışıyoruz. Milletimizin derdiyle dertleniyoruz. Biz, milletin hizmetkarı olarak, milletimize karşılıksız hizmet etmek için varız. Dün olduğu gibi bugün ve yarında milletimize hizmete devam edeceğiz” dedi.

“Yaptıklarımız bizim teminatımızdır”
Kadın, çocuk, genç, yaşlılara yönelik çok sayıda projeleri hayata geçirdiklerini söyleyen Başkan Özdemir, “Partimizin, insan odaklı, güler yüzlü ve dinamik çalışma felsefesini benimseyerek, sistemli bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. İlk günkü aşkla, AK Parti belediyecilik anlayışımızı sürdürüyoruz. Yaptıklarımız bizim teminatımızdır. AK Parti Belediyecilik anlayışını Amasya’da hakim kılarak hükümet ve özel teşebbüs yatırımlarını Amasya’ya kazandırdık. Kentsel dönüşüme örnek yeni belediye hizmet binamız ve her mahalleye Kültürevlerimiz hızla yükseliyor. Bunların yanı sıra Yeşilırmak şişirme projeamiz sadece Amasya’ya değil bölgemize büyük katkılar sağlıyor. Ferhat Tüneli, Kale Yolu ve yeşilırmak üzerine kurduğumuz köprüler ile Amasya en büyük sorunu trafiğine çözümler ürettik. Bu hizmetlerin temelini ise vatandaşımızla kurduğumuz kardeşlik ortamı sağlamakta. Bu vesile ile bizlere teveccüh gösteren ve fikirleri ile gelişime katkı sağlayan tüm Amasyalılara ve Amasya’da yaşamllarını sürdüren her bir bireye gönülden teşekkür ederim” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle