logo

reklam

ÖZDEMİR; ‘MEMLEKET İŞİ, GÖNÜL İŞİ’

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Şehri emanet görmek, şehri emanet almak, şehremini olmak, ancak gönül sahibiyse olur, gönüllere girerek olur. İşte o zaman gönülden gönüle köprüler kurulur” dedi.
Başkan Cafer Özdemir, “Memleket işi, gönül işi” sloganı ile yola çıkan AK Parti ile Türkiye, büyük ve tarihi değişimini Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti’nin kadrolarıyla gerçekleştiriyor.” dedi. Özdemir, Yeni bir yola aşkla çıkmanın ve yeni bir zafer için hazırlanmanın tanıtımını yaptıklarını söyledi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Biz, işimizi gönülden yaparız, gönüle gireriz, gönüller kazanırız, gönül kırmayız ve ‘gönül rahmanın evidir” deriz. Şimdi gönül belediyeciliği ile yolumuza devam edeceğiz. Biz biliyoruz ki büyük değişimler ve tarihi değişimler büyük liderle gerçekleşir. Türkiye, büyük ve tarihi değişimini Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti’nin kadrolarıyla gerçekleştiriyor. Amasya’da, Amasya ile bütünleşen AK kadrolar ile gelişiyor ve büyüyor. Milli iradenin üstünlüğüne yürekten bağlı bir parti olarak, 31 Mart’ta sandıktan çıkacak sonucun başta Türkiye olmak üzere milletimize ve Amasya’ya hayırlı olmasını Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Şehri emanet görmek, emanet almak ancak gönül sahibiyse olur, gönüllere girerek olur. O zaman gönülden gönüle köprü kurulur. İnsan tüm mahlukata gönlünü açar, gönül şehirleri kurulur. Gönül tevazudur, gayrettir, samimiyettir, Rahman’ın evidir. İnsan tüm evrenin kalbidir, şehir de bunların mekanıdır. Amasya ile bütünleşen AK Parti olarak Amasya’ya çok büyük önem veriyoruz.
Şuna inanıyorum; bizimkisi bir aşk hikayesidir. Amasya’da başlayan bu büyük yürüyüşümüz sürekli gelişerek sürmüştür. Bu süreçte şehrimizi mazisiyle barışık ve geleceğe kucaklayacak hizmetlere kavuşturmak amacıyla hem belediyede hem merkezi idari kuruluşlarında ter döktük. Cumhuriyet tarihinde yapılanların katbekat üzerinde hizmet ortaya koyduk. Hedefimiz önce milletimizin gönlünü kazanmak, ardından oyunu almaktır. Her seçimin bir imtihan olduğunu biliyoruz. 31 Mart’tan başarıyla çıkmak için geçmişte yaptıklarımızla yetinmiyoruz. Yeni projeler geliştiriyoruz. Tıpkı ülkemizin diğer projeleri gibi şehirlerimiz için de kısa, orta ve uzun vadeli strateji belgeleri hazırladık.”
Özdemir, AK parti belediyeciliği ile birlikte, İnsana ve şehire bakış açısı değiştiğinden Türkiye’de her şeyin değiştiğini gördük. 1994’te Türkiye çöpü, çukuru ve çamuru konuşuyordu ama bugün geldiğimiz Türkiye’de biz altyapısı tamamlanmış, eğitimde, sağlıkta ve ulaşımda değişim yaşamış şehirleri, şimdi değer üreten şehirleri ve şimdi artık kültür ve sanat üreten şehirleri konuşuyoruz”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle