logo

reklam

Özdemir; Mesele seçimi kazanmak değil, geleceği kazanmak

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
Mesele seçimi kazanmak değil, geleceği kazanmak
AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, göreve geldiğinde yapmayı planladığı projelerin bir bir hayata geçirildiğini belirterek, ”Bizim için gelecek seçimler değil, gelecek nesiller önemli” dedi.
“AK Parti yaptığı hizmetlerle milletimizin gönlünde taht kurmuştur. Biz hizmetlerimize devam edeceğiz” diyen Başkan Özdemir, “mesele seçimi kazanmak değil, geleceği kazanmaktır. AK Partiye oy vermek, istikrara evet demek, geleceğe yürümek demek” dedi.
Özdemir, “Partimizin ilk kurulduğu gündeki azim ve şevkle yepyeni bir mücadele ile yola devam edeceğiz. Bu mücadele hiç bitmeyecek. Yüreklerimizi birleştiren gelecek vizyonumuzla hep beraber tek bir yürek olarak geleceğe doğru yürüyeceğiz” dedi. Özdemir, AK Parti’ye verdiği desteğe karşılık millete şükran borcunu ödemenin yolunun; çok çalışmak, daha çok proje üretmek, daha çok yatırım yapmak ve refahı daha çok artırmak olduğunu dile getirdi.

aşkla ve şevkle çalışmaya devam
Başkan Cafer Özdemir, ‘Geçenlerde bir arkadaşım ‘8 yılda yaptıklarımız bize bu dönemde yeter’ dedi. Siyasi olarak bu doğru olabilir, ama bizim inancımız ve belediyecilik anlayışımıza göre bu doğru değil. Çünkü Allah bize Osmanlı’nın ve Cumhuriyetimizin güzide bir mirası Amasya’yı yönetmeyi nasip etti. Biz bundan dolayı 1 yıl sonrasının hesabını değil, gelecekte Amasya’nın daha güzel olması, gelecek nesillere daha güzel bir miras bırakmayı düşünüyoruz. Bizim için gelecek seçimler değil, gelecek nesiller önemli. Kalan hizmet süremiz içerisinde aşkla ve şevkle çalışmaya devam edeceğiz.”

Sözümüzü Tuttuk
Bugüne kadar yatırımların hepsini söz verdikleri süre içinde bitirdiklerini, bundan dolayı halkın karşısına ”Sözünün eri” olarak çıkmanın kendisine büyük bir mutluluk verdiğini vurgulayan Özdemir, bunun bütün yorgunluklarını ve stresini unutturduğunu belirtti.

akıl akıldan üstündür
Cafer Özdemir,”akıl akıldan üstündür” düşüncesinden hareketle Amasya’ya prestij kazandıracak proje üretmeye devam edeceklerini belirterek, Amasya’nın aydınlık geleceği adına sivil toplum kuruluşları, vatandaşlar ile diğer kent dinamikleri ile bir ”fikir havuzu”nda projeliri topladıklarını söyledi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle