logo

reklam

Özdemir; Tek Düşüncemiz Amasyalıların mutluluğu, Amasya’nın gelişmesi

 

CAFER ÖZDEMİR

Amasya’yı geleceğe taşıyan dev projeleri bir bir hayata geçiren Amasya Belediyesi, diğer taraftan vatandaşların talepleri doğrultusunda mahallelerde yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla mahalle sakinleri ile bir araya geliyor.
Ulaşımdan tarihi mirasa, çevre yatırımlarından spora kadar her alanda önemli projelerle kenti geleceğe taşıyan Amasya Belediyesi, Kültürevleri, yeşil alan düzenlemeleri, çocuk oyun alanları, meydanlar gibi sosyal donatı alanlarıyla mahallelerdeki yaşam kalitesini de artırmaya devam ediyor.
Makro projelerin yanında halkın taleplerini sürekli ön planda tuttuklarını dile getiren Başkan Cafer Özdemir, “Halkımızın talebi neyse, onları gerçekleştirmek istiyoruz. Halkımızın sosyal donatı alanlarına sahip mahallelerde kalitesi yüksek bir yaşam sürmesini istiyoruz.
Amasya Belediyesi´nin son beş yılını ´tarihi bir dönem´ olarak ifade eden Başkan Cafer Özdemir, ayrım yapmadan her sıkıntının üzerine gittiklerini, kemikleşmiş pek çok sorunun çözümünü sağladıklarını söyledi. Tek dertlerinin Amasyalıların mutluluğu, Amasya’nın gelişmesi olduğunu kaydeden Başkan Özdemir, “Amasya’nın buna ihtiyacı var. İstikrarlı yönetimlere, güçlü idarecilere ihtiyacı var. İnşallah Amasyamıza olan desteklerimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hız kesmeden devam edecek. Sıkıntılar bir bir giderilecek. Amasya’nın her bölgesinde yaşanan gelişim ve kalkınma, Amasya’nın da hızına hız katacak” diye konuştu.
Amasya için çalıştıklarını, daha yaşanabilir sağlıklı bir kent için yoğun çaba sarf ettiklerini belirten Başkan Özdemir, Amasya’da ki tüm eksikliklerin kendilerini ilgilendirdiğini ifade etti.
Başkan Özdemir, “Allah´a şükürler olsun ki bizden istenen tüm talepleri yerine getirdik. Yeter ki Amasya halkımızın problemleri giderilsin. Yapılamayan, gerçekleştirilmeyen icraatlar bu dönemde gerçekleşsin” şeklinde konuştu.

Başkan Özdemir AK  Kadınlarla Buluştu

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, AK Parti Amasya İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Özarslan ve Kadın Kolları yönetim kurulu ile birlikte Belediye çalışmalarını mahallinde inceledi ve Kadın Kollarına Belediye çalışmaları hakkında geniş bilgi verdi. Başkan Özdemir yapımı tamamlanan ve hizmet vermeye başlayan Katı ve Sıvı Atık Tesisleri, Otogar, Hayatcan Derneği, Fen İşleri Müdürlüğü Hizmet Binası ve yapımı devam eden Kültür Merkezi ile Çevre Yolu çalışmalarını Ak Parti Amasya İl Kadın Kolları teşkilatıyla beraber gezdi. Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Biz parti çalışmalarımızda ve alınan başarılarda bayanlarımızın en önemli faktör olduğunu ve en ağır yükü onların taşıdığını biliyoruz. Partimiz adına ve halkımız adına özellikle Ak Partili kadınlara çok teşekkür ediyoruz. Siyaset içerisinde hanımların yeri çok daha farklıdır. Biz, Ak Parti olarak bu kadar güçlü ve samimi işler yapıyorsak bunun asıl mimarları kadınlarımızdır” şeklinde konuştu. Başkan Özdemir; ‘2009 yılından bugüne kadar yaptığımız çalışmaları genel hatlarıyla anlatım ve yerinde görme noktasında AK Parti İl Kadın Kolları teşkilatı ile bir gezi düzenledik. Göreve geldiğimiz ilk tarihten itibaren belirlediğimiz ilkelerin başında başında gelen ‘Halka Hizmet Hakka Hizmet’ ilkesi çerçevesinde elimizden gelenin en iyisini halkımıza sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz’ dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle