logo

reklam

Özdemir; Türkiye’yi milletin iradesine teslim edeceğiz.

başkan özdemirAMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Biz yürüyen değil koşan bir Amasya sloganıyla yola çıktık” dedi. Özdemir, “Gördüğümüz bu büyük heyecan bizi hem çok sevindirdi hem de büyük güç verdi. Amasya bu heyecanıyla ve birlikteliğiyle 16 Nisan’da yeni ve güçlü bir Türkiye’ye “Evet” diyecek. Bizim halk oylamasından yana hiç bir şüphemiz yok. Allah’ın izniyle inanıyoruz, inanıyorsak üstünüz ve kazanacağız” şeklinde konuştu.
AK Parti Amasya İl başkanlığı 16 Nisan’daki halk oylamasına 41 gün kala kampanyasını sürdürüyor. kampanya kapsamında ziyaretlerde bulunan ve STK larla toplantılar düzenleniyor. Bu kampanyalar kapsamında Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’de kampanya kapsamında yaptığı konuşmalarda “Cumhurbaşkanlığı Hükümet” sistemi konusunda halkı bilgilendiriyor.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Cumhuriyetimiz Mustafa Kemal Atatürk tarafından iki temel üzerine kurulmuştur. Birincisi “tam bağımsızlık” ikincisi “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” Türkiye’de hizmet veren tüm partiler halkımıza bu iki temel fikir üzerinde refah sağlamak, kalkınmayı gerçekleştirmek, güçlü ve büyük bir millet olmak ve insanlarımız mutlu etmek için çalıştıklarını vaat etmiştir. Ama bu hedefte gerçek adımlarla yürüyen tek parti AK Parti olmuştur. Bakın bizim 15 yılda yaptıklarımız Atatürk’ün 10. yıl nutkunda belirttiği tüm hedeflere giden en doğru yoldur” dedi.
Başkan Özdemir, “Ülke olarak çok önemli, tarihi bir sürece giriyoruz, bu kutlu yolculukta Amasyalılar ile birlikte yürümek çok heyecan verici. Amasya’nın ayak sesleri gümbür gümbür geliyor. Torunlarımıza bırakacağımız bu önemli mirası hep beraber inşa ederken çok çalışmamız gerekiyor. Karşımızda yalan ve fitneyle milletimizi kandırmaya çalışan bir muhalefet var en kötüsü buna kendileri de inanıyor. Atatürk hepimizin ortak değeri bunu kimseye sahiplendirmeyiz. Biz “Durmak yola devam” diyoruz, Atamız da “Durmamak üzere yola çıkanlar asla yorulmazlar” diyor. Biz de Türkiye’yi yıllar sonra şaha kaldıran Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde birbirimize sım sıkı bağlanarak Türkiye’yi milletin iradesine teslim edeceğiz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan vatansever hiç bir kardeşimiz bu değişikliğe “hayır” demez. Muhalefetin söylediği yalanlara uymayın bunların hepsini elinizin tersiyle itin ve milletimize sadece gerçekleri anlatın.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle