logo

reklam
17 Ağustos 2018

Polis Bayram öncesi yoğun güvenlik önlemi aldı. Polis’ten Huzurlu Bayram Tedbiri

AMASYA İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından il genelinde alınan güvenlik tedbirleri maksimum seviyeye çıkarıldı. Dolandırıcılık ve yankesicilik olaylarına karşı İl Emniyet Müdürlüğü, yaptırdığı afişleri şehrin kalabalık noktalarına asarak vatandaşın dikkatlerini tedbirlere çekmeyi hedefliyor.
Emniyet Müdürlüğü, vatandaşların rahat ve huzurlu bir bayram geçirebilmeleri amacıyla il genelinde güvenlik önlemleri aldı.
Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 21-24 Ağustos tarihlerinde kutlanacak Kurban Bayramı ve Kurban Bayramının 18-27 Ağustos tarihleri arasındaki 9 günlük tatil süresinin uzun olması nedeniyle Asayiş, Trafik Denetleme ve Bölge Trafik Denetleme şube müdürlükleri başta olmak üzere genel güvenlik tedbirleri alındı.
Bu kapsamda emniyet ekipleri camiler, çarşılar, alışveriş merkezleri, hayvan pazarı ve mezarlıklarda her türlü güvenlik önlemini alırken, trafik ekipleri de olası kazaların önüne geçebilmek için şehir içi ve şehirlerarası yollarda gerekli önlemleri alarak kontroller gerçekleştirecek.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Emniyet Müdürü Fahri bulut, vatandaşların rahat ve huzurlu bir bayram geçirebilmeleri için asayiş ve trafik yönünden gerekli tedbirlerin alındığını belirterek, bayram öncesinde yola çıkacak kişilere, uykusuz yola çıkmamaları, trafik kurallarına uymaları, sağ salim sevenlerine kavuşmaları uyarısında bulundu.
Bulut, tüm vatandaşların Kurban Bayramını kutladı.
Sokak ve caddelerde vatandasin huzurunu korumak için önlemler alan polis, halkin yogun olarak bulundugu yerlerde sivil kiyafetlerle geziyor. Olasi hirsizlik, dolandırıcılık ve kapkaç olaylarina karşı teyakkuzda olan polisler, Amasya halkına Kurban Bayramı öncesinde huzurlu alışveris imkanı sağlıyor. Şüpheli görülen kişilerin üst araması ve GBT Sorgulamaları gerçekleştirilirken kişiler üzerinde bulunan çanta, poşet ve torbaların içerisi de didik didik aranıyor. Adeta kent merkezinde kuş uçurtmayan polis ekiplerinin bayram öncesi ve sonrasında tedbirlere devam edecekleri ögrenildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle