logo

reklam

Polis Gücü Valiyi Ziyaret Etti

polis gücü

Amasya İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay ile Polis Gücü Spor Kulübü Başkanı İlker Kadir Erdem ve kulüp yöneticileri Vali İ. Halil Çomaktekin’i ziyaret etti.
Vali Çomaktekin, polis teşkilatımızın halk ile bütünleşmesi noktasında spor faaliyetleriyle ilgilenmesi ve gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durması adına yapılan çalışmaları desteklediklerini ifade etti.
İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay ise Polis Gücü Spor Kulübü hakkında verdiği bilgilerde şunları kaydetti: “Polis Gücü Spor Kulübümüz 15 Eylül 2014 tarihinde faaliyetlerine başlamış olup, Kulüp renklerimiz kırmızı-siyah-mavi olarak kararlaştırılmıştır. Atletizm, voleybol, badminton, yüzme, masa tenisi, judo, okçuluk, bisiklet, bowling, bocce ve dart spor branşlarında ayrı ayrı antrenörlerle sözleşme imzalanarak branşlar aktif hale getirilmiş, atletizmde (41) , voleybolda (26) , badmintonda (31), masa tenisinde (14), judoda (59), okçulukta (6), bisiklette (11), bocce-dart da (11) ve yüzmede (33) olmak üzere toplam (232) lisanslı sporcu ile faaliyetlerimiz devam etmektedir.
Sporu her yaştan, her meslekten insanın yaşamlarını daha aktif ve daha zinde hale getirmek, gençlerimizin sporcu ahlakı ile öncelikle kendilerine, ailelerine ve vatanımıza faydalı olmalarını sağlamak, onları her türlü kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak, maddi ve manevi yönden gelişmelerine, katkı sağlamak ve Emniyet Teşkilatı ile Amasya halkının el ele vererek ilimiz genelinde en az (1000) sporcu sayısına ulaşıp faaliyetlerimizi sürdürmek temel amaçlarımızdır. Yurt içi ve yurt dışında düzenlenecek olan branşlarımızla alakalı tüm spor müsabaka ve faaliyetlerine katılabilmek için gerekli çalışmaları yapmaktayız.” Ziyaretin sonunda Polis Gücü Spor Kulübü Başkanı İ. Kadir Erdem Vali Çomaktekin’e kulüp forması ve flaması takdim etti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle